جمعه, 10 آذر 1402
جمعه, 10 آذر 1402

اختصاصی حکایت گیلان | معاون سیاسی استانداری گیلان به انتقادات برخی اصولگرایان درباره انتصابات استاندار گیلان واکنش نشان داد. شاید مهم ترین حرف او این بود که  خطاب به منتقدان اصولگرا گفت « مشکل اساسی مردم مظلوم گیلان آن چیزهایی نیست که شما پیگیر آن هستید»

به واقع کاری به بقیه حرفهایش نداریم. ولی واقعا برخی اصولگرایان گیلان جز انتقادات شخصی و بی اهمیت حرف و سخن دیگری هم دارند. به واقع چه اهمیت دارد استاندار ما اسدالله عباسی باشد یا نظرعلی علیزاده؟! مگر هر دو از یک نحله فکری نیستند؟ معاون سیاسی استاندار هم به درستی می گوید «  نود درصد تغییرات داشته ایم و  تمامی فرمانداران انتصابی در این دولت از نیروهایی هستند که باور به جریان انقلابی و سیاستهای دولت داشته اند» خب پس ساختار مدیریتی کلا تغییر کرده! ولی آیا روند حل مشکلات هم مثل مثل روند تغیرات مدیریتی سریع بوده است؟ 

البته در مورد حرف‌های معاون سیاسی برخی انتقادات هم است. مثلا این که مدیران شرق گیلان بیشتر هستند چیزی نیست که کمتر کسی بداند. نگاهی به بیشتر مدیران استانداری بیندازیم، متوجه می شویم که زادگاه همشهریان استاندار چقدر بیشتر است. ولی این حرف ها اهمیت چندانی ندارد. به واقع برای مردم مشکلات اقتصادی و پیشرفت پروژه های عمرانی اهمیت دارد. ولی برای اصولگرایان تنها مهم این است که عباسی صبح تا شب بگوید که در خط دولت انقلابی قرار دارد، وگرنه منحرف است! ظاهرا آن ها در گیلان دیگری زندگی می کنند!

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان