چهارشنبه, 02 اسفند 1402
چهارشنبه, 02 اسفند 1402

حکایت گیلان | سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رشت گفت: سارقان پس از تعقیب و ربایش شاگرد مغازه یک طلا فروشی در سام رشت با زور وی را وادار به همکاری نموده و پس از در اختیار گرفتن کلید مغازه این واحد صنفی را مورد سرقت قرار دادند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رشت گفت: سارقان پس از تعقیب و ربایش شاگرد مغازه یک طلا فروشی در سام رشت با زور وی را وادار به همکاری نموده و پس از در اختیار گرفتن کلید مغازه این واحد صنفی را مورد سرقت قرار دادند.

سرهنگ   محمود حافظی   در تشریح این خبر اظهار داشت: عصر امروز در پی اعلام مرکز فوریت‌های ۱۱۰ پلیس مبنی بر وقوع یک فقره سرقت از طلافروشی در خیابان سردار جنگل شهرستان رشت، ماموران انتظامی جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

وی با اعلام اینکه با حضور ماموران انتظامی در صحنه، صحت موضوع محرز شد افزود: برابر اظهارات شاکی، سارقان پس از تعقیب و ربایش شاگرد مغازه طلا فروشی بازور وی را وادار به همکاری نموده وپس از گرفتن کلید مغازه ، وارد طلا فروشی شده و بعد از سرقت طلاجات شاگرد مغازه را در شهر خمام رها می‌کنند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رشت بیان داشت: در این رابطه به شخصی آسیب نرسیده و بنا به اظهارات صاحب طلافروشی، مقادیری طلا وجواهرات به سرقت رفته است.

سرهنگ حافظی تصریح کرد: تلاش ماموران پلیس برای بررسی دقیق موضوع، شناسایی و دستگیری سارقان این پرونده در دستورکار قرار دارد که نتایج آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان