جمعه, 10 آذر 1402
جمعه, 10 آذر 1402
راهکار همیشگی روزنامه کیهان برای کاهش قیمت دلار؛

به جای توافق با غرب، در بازار ارز نظارت کنید!

۱۴۰۱/۱۰/۰۸ ۱۲:۵۹ چاپ

به گزارش حکایت گیلان | روزنامه کیهان بالاخره به افزایش قیمت دلار واکنش نشان داد، اما آن را حاصل «جنگ ترکیبی دشمن» دانست و با تاکید بر اینکه احیای برجام مشکلی را حل نمی‌کند از سران قوا خواست پای کار بیایند و مشکل را حل کنند.

این روزنامه نوشته است: «شکی نیست که یکی از نقاطی که در جنگ ترکیبی اخیر مورد هجمه قرار گرفته آرامش در بازار‌های کشور و خصوصا بازار ارز است. به نظر می‌رسد اگر قائل به جنگ همه‌جانبه دشمن علیه ملت ایران هستیم پس نباید فرصت را از دست بدهیم و همه ارکان نظام باید برای مقابله با این هجمه پای کار بیایند. کاهش نرخ ارز با تصمیمات فوری سران قوا و نظارت آن‌ها امری شدنی است و نظام اسلامی نشان داده می‌تواند از پس این مشکلات بربیاید.

این راهکار روزنامه کیهان همیشه  به محض افزایش قیمتهای انفجاری متوالی تکرار می‌شود تا اینگونه استنباط شود که با نظارت، مشکلات بازار حل می گردد! حتما اگر فردا روز دوباره دلار گران شود مدعی می گردد که مشکل اصلی به خاطر نظارت بد است. شاید گام بعدی این باشد که خود مدیرمسئول کیهان را مسئول تنظیم  و نظارت بازار بگذارند تا دیگر هر بهانه ای را از او بگیرند. لااقل این از گوش دادن به حرفهای او بهتر است!  

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان