شنبه, 11 آذر 1402
شنبه, 11 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان | ایلان ماسک، مالک جدید توییتر چند وقت پیش گفته بود که این شبکه اجتماعی می‌خواهد مانند ویدیوها، تعداد بازدیدهای توییت‌ها را هم نمایش دهد. حالا به نظر می‌رسد این پلتفرم چنین کاری را شروع کرده است؛ چرا که برخی کاربران می‌توانند تعداد بازدید توییت‌ها را مشاهده کنند.

ایلان ماسک اوایل ماه جاری میلادی با انتشار یک توییت اعلام کرد که این ویژگی برای «همه توییت‌ها، همانطور که تعداد بازدیدها برای همه ویدیوها نشان داده می‌شود» ارائه خواهد شد. او یک هفته بعد نیز بار دیگر به این موضوع اشاره کرد و با بیان این موضوع که «توییتر از چیزی که فکر می‌کنید بسیار زنده‌تر است»، گفت که این ویژگی «چند هفته دیگر» ارائه خواهد شد.

تاکنون فقط چند کاربر از جمله یکی از کارکنان Verge (تصویر زیر) به این ویژگی دسترسی پیدا کرده‌اند و به نظر می‌رسد که هنوز در دسترس تمام کاربران قرار نگرفته است. همچنین ظاهراً این دسته از کاربران، در حال حاضر فقط می‌توانند تعداد بازدیدهای توییت‌های خود را تماشا کنند و این ویژگی برای توییت‌های دیگر کار نمی‌کند.

در حال حاضر، هیچ اطلاعات جدیدی درباره این ویژگی وجود ندارد. هرچند از مدت‌ها قبل با انتخاب گزینه View Tweets activity در زیر توییت‌ها، کاربران می‌توانستند میزان «تأثیرگذاری» توییت خود را مشاهده کنند، اما با ویژگی جدید، روش ساده‌تری برای دستیابی به این اطلاعات فراهم خواهد شد.

همچنین در حال حاضر مشخص نیست که آیا ماسک قصد دارد تا با ارائه این ویژگی کاری کند که کاربران بتوانند تعداد بازدید توییت‌های دیگران را نیز مشاهده کنند یا خیر. با توجه به اینکه او اشاره کرده که این ویژگی «درست مانند ویدیوها» خواهد بود که تعداد بازدید آنها به صورت عمومی برای تمام کاربران فعال است، به نظر می‌رسد که کاربران قادر خواهند بود تا بازدید توییت‌های دیگران را نیز تماشا کنند. با این حال، هنوز چیزی به‌طور رسمی مشخص نشده است و باید منتظر اطلاعات بیشتری در این زمینه باشیم.

منبع:دیده بان ایران

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان