چهارشنبه, 02 خرداد 1403
چهارشنبه, 02 خرداد 1403

اختصاصی حکایت گیلان | شنیده ها حاکی از آن است روز 27 آذر ماه در ساعت های واپسین اداری، جمعی از مسئولین دانشگاه گیلان، نیروی انتظامی، نمایندگان حقوقی، نمایندگان حراست دانشگاه گیلان و با رفتاری غیرمعمول و بدون اخطار قبلی،  دفتر مرکزی سازمان جهاد دانشگاهی گیلان را پلمب نمودند. امروز نیز تابلوی سر در جهاد دانشگاهی  به شکل بسیار عجیب و باورنکردنی مخدوش و پاره شده است.


گفته می شود این اقدام دانشگاه گیلان برای منافع اقتصادی و دریافت پول اجاره از جهاد دانشگاهی است.


یکی از مدیران جهاد دانشگاهی در گفتگو با حکایت گیلان گفته است: دانشکاه گیلان تنها برای 150 متر از مجموعه ده هزار متری پردیس دانشگاهی چنین اقدامی را انجام داد و این پلمب در روزهای پایانی هفته پژوهش و هنگامی اجرا شد که سازمان جهاد دانشگاهی گیلان در راستای تلاش برای بهبود وضعیت درمان استان در حوزه سلامت، پس از مدت ها تلاش، در هفته پژوهش اولین مجوز موافقت اصولی مرکز پیشگیری، غربالگری، تشخیص زودهنگام و درمان بیماری های غیرواگیر و سرطان را دریافت نمود.


وی در این مصاحبه گفت: متاسفانه رییس دانشگاه گیلان گوشی خود را خاموش نموده و امکان هر نوع رایزنی را مسدود کرده است. عملکرد ایشان با یک نهاد انقلابی  درست نیست. باید رشته اتحاد نیروهای علمی و انقلابی بیشتر شود، نه این که  دفتری حدود ۱۵۰ متری  در محلی با  فضای بیش از ۱۰ هزار متر که اکثر این فضا استفاده مانده تعطیل گردد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان