جمعه, 10 آذر 1402
جمعه, 10 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان | محمدعلی کامفیروزی، وکیل دادگستری که وکالت پرونده‌های برخی از دانشجویان نظیر ملیکا قراگوزلو و روزنامه‌نگاران از جمله نیلوفر حامدی، خبرنگار بازداشتی روزنامه شرق را برعهده داشت به تازگی بازداشت شده است.

باقرپور که وکالت این وکیل بازداشتی را برعهده دارد ضمن تشریح چگونگی بازداشت کامفیروزی، اظهار داشت: ظاهراً موکلم دیروز صبح(چهارشنبه) در مراجعه به دادسرای اوین برای پیگیری پرونده‌های تحت وکالت خود مورد بازداشت قرار گرفته است.

اصلا اخطاریه یا احضاریه‌ای جهت حضور موکلم در دادسرا نیامده.نکته مهم اینکه، اصلا اخطاریه یا احضاریه‌ای جهت حضور موکلم در دادسرا نیامده و محمد علی کامفیروزی بدون طی تشریفات قانونی بازداشت شده است.

امروز کامفیروزی را با چشم‌بند و دستبند به همراه مامورین برای تفتیش منزلش منتقل کردند.همچنین، امروز(پنجشنبه) نیز، موکلم با چشم‌بند و دستبند به همراه مامورین برای تفتیش منزل به محل زندگی خود منتقل شده و هنوز، علت بازداشت ایشان مشخص نیست.

موکلم هر روز به دادسرای اوین مراجعه داشت و احتمال اختفا و یا فرار او طبعا منتفی بود .

ضمن اینکه، موکلم به سامانه سنا دسترسی داشته و ابلاغ‌ها مرتبا در اختیار او قرار می‌گیرد. لذا به راحتی می‌توانستند از این طریق، او را احضار کنند.

منبع:امتداد

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان