جمعه, 04 اسفند 1402
جمعه, 04 اسفند 1402

حکایت گیلان |سیاوش آقاجانی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان در توئیتی به طور تلویحی درباره پیام های معروف انگلیسی نماینده رشت واکنش نشان داد. 

وی در توئیتی نوشت: 

چند ماه قبل در اولین دیدار #شورای_ائتلاف گیلان با نمایندگان مجلس یازدهم یک توصیه کردم که متاسفانه برخی از این بزرگواران نشنیدند و آن بکارگیری مشاور رسانه‌ای خبره بود تا بی‌خود و بی‌جهت احترام خودشان و شهرشان را بازیچه نکنند.

گفتنی است محمدرضا احمدی نماینده رشت به دلیل پیام انگلیسی خود با واکنش گاه طنزامیز کاربران شبکه های اجتماعی مواجه شده است و ویدئوی این پیام در رسانه های خارج از ایران بازتاب فراوانی گرفته است. نماینده رشت به عنوان یکی از سه کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گیلان به مجلس راه یافته است. ظاهرا انتقادات رسانه ای فراوان موجب شده که اصولگرایان گیلان نیز نسبت به بعضی اقدامات این نماینده گلایه های خود را مطرح کنند. البته این شورا  فعلا در مورد این که مسئولیت انتخاب خودرا بر گردن می گیرند و یا خیر سکوت کرده اند. 

همرسانی کنید:

نظرات شما:

قانع 24 دی 1400 ساعت 08:10

دلیل اینکه فرماندار فوق بنفش اسبق املش محمد رنجبر بعد از برکناری بر سرکار خود در مدرسه حاضر نمیشود، چیست؟؟؟؟ آیا مدیران بنفش باید راست راست راه بروند و از بیت المال حقوق بگیرند؟؟؟؟

نظر دهید - پسندیدم 0

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان