شنبه, 11 آذر 1402
شنبه, 11 آذر 1402

رسول فرخی میکال گفت: وزارت بهداشت به تعهدات خود در قبال تجهیز بیمارستان های لاهیجان و سیاهکل عمل نکرده است این انتظار وجود دارد وزیر بهداشت در این رابطه اقدام عملی انجام دهند.

به گزارش حکایت گیلان |  نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس در گفت و گو با خانه ملت، با انتقاد از عملکرد وزارت بهداشت در رابطه با عدم تامین امکانات بهداشت و درمان لاهیجان و سیاهکل اشاره کرد و گفت: پیگیری هایی برای راه اندازی مجدد بیمارستان 22 آبان لاهیجان انجام گرفته بود و وزیر بهداشت نیز قول مساعد برای تجهیز امکانات و حل مشکلات این بیمارستان را داده بودند اما تاکنون اتفاقی در این خصوص نیفتاده است.

وی افزود: انتظار می رود وزارت بهداشت نسبت به تعهدات خود عمل می کند و از آقای وزیر نیز این مطالبه وجود دارد که دانشگاه های علوم پزشکی را فعال کند تا در قبال خواسته های و کمبودهای بهداشت و درمان شهرستان ها پاسخگو باشند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس عنوان کرد: همچنین این انتظار وجود دارد که بیمارستان دیلمان هم به بهره برداری برسد تا مردم از این بابت نگرانی نداشته باشند و برای تجهیز بیمارستان سیاهکل هم دستورات لازم را صادر نمایند و این دستورات به نحوی باشند که در اسرع وقت عملیاتی شودند.
این نماینده مردم در مجلس عنوان کرد: تلاش هایی برای بهبود وضعیت بیمارستان ها و مراکز درمانی حوزه انتخابیه انجام شده و البته اقدامات مهمی هم صورت پذیرفته است اما علی رغم این اتفاقات انجام شده قول هایی هم برای اختصاص دستگاه های دیگری به بیمارستان های حوزه انتخابیه داده شده است که تاکنون عملیاتی نشدند.

منبع: آریا

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان