جمعه, 10 آذر 1402
جمعه, 10 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان | دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و نود ارومیه در لیگ دسته دوم فوتبال ایران با درگیری و زد و خوردی مواجه شد که خونریزی نیز به همراه داشت. این مسابقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

 

روابط عمومی سپیدرود در مورد این مسابقه نوشته است: سپیدرود در حالی از یک مسابقه خارج از خانه موفق شد که یک امتیاز کسب کند که از در و دیوار ورزشگاه تختی ارومیه توس یحیی بهاری و شرکا، اشوب و جنجال و حاشیه بر سر سپیدرودی ها می بارید! از شکستن دندان تا ضرب و شتم و فحاشی بگیرید تا ورود لیدر و افراد گمنام منصوب به نود، تنها بخش های کوچک از این جنجال های بی انتهای فرد بد سابقه ای بود که عنوان تمسخر آور مربی - مدیرعامل را یدک می کشید! فردی که با رای کمیته انضباطی محروم بود اما نود دقیقه در میدان حضور داشت و ناظر مسابقه هم با او مماشات کرد!

همچنین خبرگزاری صداوسیمای آذربایجان غربی هم درباره این مسابقه نوشته است: در دیدار میان تیم‌های سپیدرود رشت و نود ارومیه در شرایطی که بازی به پایان نرسیده بود درگیری و زد و خورد شدیدی میان بازیکنان و اعضای کادرفنی دو تیم به وجود آمد و این مسابقه را از حالت عادی خارج کرد.

 

در دقیقه ۷ مسابقه اعتراض یکی از مربیان سپیدرود رشت پس از بگومگویی که با مربیان نود ارومیه داشت داور را مجاب کرد تا به وی کارت زرد بدهد و در ادامه هم بگومگو‌ها ادامه پیدا کرد، اما شرایط مسابقه آرام شد.

 این آرامش تا دقیقه ۳۸ نیمه نخست ادامه داشت و در این لحظه بار دیگر نیمکت‌های دو تیم با هم دیگر دچار بحث و مرافعه شدند و حتی برخی از اعضای کادرفنی دو تیم با هم گلاویز شدند.

 این درگیری تا دقیقه ۴۴ ادامه پیدا کرد و در نهایت به داخل زمین کشیده شد تا بازیکنان با هم دچار زد و خورد شوند و در نهایت مسئولان برگزارکننده توانستند بازی را کنترل کنند. 

 در این مسابقه معین تقوی دقیقه 77 برای سپیدرود و معین تقوی دقیقه 80 از روی نقطه پنالتی برای نود گلزنی کردند. در این مسابقه یکی ازاعضای تیم نود به علی عمویی ماساژور سپیدرود ضربه‌ای زد که موجب شد دندان‌های وی شکسته شود و با خونریزی شدید راهی درمانگاه گردد!

 در حال حاضر در جدول رده‌بندی سپیدرود در رده دوم و نود در رده چهارم جای دارد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان