جمعه, 10 آذر 1402
جمعه, 10 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان | رویداد Reimagine Education یک کنفرانس و مسابقه جهانی است که برای نوآوران آموزشی از سراسر جهان برگزار می شود. این رویداد استارتاپ های حوزه فناوری آموزشی، اساتید دانشگاه های برتر جهان، مدیران ارشد نوآوری، روسای دانشگاه ها و سایر ذینفعان آینده آموزش و یادگیری را گرد هم می آورد. امسال این رویداد به مدت 4 روز در شهرهای قاهره مصر و فیلادلفیای امریکا برگزار می گردد.

جوایز این رویداد که به عنوان اسکار آموزش یاد می شود، به رویکردهای نوآورانه ای تعلق می گیرد که نتایج یادگیری و قابلیت اشتغال دانش آموزان و دانشجویان را افزایش دهد و شامل 50.000 دلار جایزه نقدی به برندگان است.

امسال، سرای نوآوری‌های خلاق نفس (واقع در روستای سقالکسار گیلان) در بخش جایزه آموزش تجربی فراگیر (Immersive Experiential Learning Award)  به فهرست نهایی راه یافته است. بیش از 1100 برنامه در 18 دسته مختلف ارسال شد و سرای نوآوری‌های خلاق نفس با پروژه EntomonVR در میان 18 درصد برتر این نوآوری‌ها قرار دارد.

شایان ذکر است این مجموعه با حمایت شهرداری رشت به عنوان تنها نماینده کشور و یکی از چند طرح برگزیده خاورمیانه، در رویداد شرکت کرده است و در بخش آموزش تجربی فراگیر با مجموعه های مطرحی نظیر Erste Bank، Lenovo، PrecisionOS، VictoryXR و دانشگاه های به نامی نظیر The HongKong Polytechnic University، Norwegian Defence University College و Northwestern University in Qatar به رقابت می پردازد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان