سه شنبه, 11 مهر 1402
سه شنبه, 11 مهر 1402

به گزارش حکایت گیلان | روزنامه وابسته به سپاه که دیروز به خوشحالی نکردن تیم فوتبال استقلال بعد از قهرمانی در سوپرجام اعتراض کرده بود، امروز نیز از بازیکنان تیم فوتبال ساحلی و همچنین خواندن نشدن سرود ملی از سوی آنان گلایه کرده و خواستار برخورد با این طیف از ورزشکاران شده است.

جوان نوشت: سؤال اینجاست که ما باید با این رفتار‌های دوگانه و ریاکارانه و این توهین‌های آشکار به پرچم و سرود ملی و بالاتر از همه به مردم کشور چگونه برخورد کنیم؟ آیا فدراسیون‌های فوتبال و کشتی برخوردی خواهند داشت تا شاهد تکرار این قبیل حرکات نباشیم؟ اینکه ورزشکاری با نام ایران برود و بعد از کسب افتخار به پرچم و سرودمان بی‌احترامی کند، اصلاً پذیرفته نیست.

در ادامه این مطلب آمده است: سؤال بعدی اینجاست، اگر این عده با ایران و نظام مخالفتی دارند اصلاً برای چه به اسم ایران و نظام اسلامی به مسابقات اعزام می‌شوند که بعد از آن اینگونه لجن‌پراکنی کنند؟

جوان در ادامه به انتقاد از رفتار سعید پیرامون پرداخته و نوشته« بازیکنی با نام و لباس مقدس تیم ملی ایران در مسابقات بین‌المللی حاضر می‌شود و بلافاصله بعد از حرکت حاشیه‌ای او، اسپری‌پاشی‌ها روی دیوار‌های شهر شروع می‌شود. باید خیلی ساده باشیم که تصور کنیم تمام این حرکات تصادفی است و درست اینجاست که باید مسئولان فدراسیون‌ها و کمیته‌های انضباطی آن‌ها دست به کار شوند و با تحریم و جریمه این توهین‌کنندگان به پرچم و سرود و این آتش‌بیاران معرکه اغتشاشات برخوردی جدی کنند.

منبع:اعتماد آنلاین

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان