یکشنبه, 13 اسفند 1402
یکشنبه, 13 اسفند 1402

حکایت گیلان | یاسین فرزند محمدعلی رامین که بیش از شش سال از پرونده اختلاف حساب مالی او با هلال احمر می‌گذرد، در نامه ای سرگشاده از قاضی پرونده خود خواست که دادگاه تجدید نظر او را علنی برگزار کند تا همه ابهامات موجود در اذهان عمومی برطرف شوند. وی در بخشی از نامه خود نوشته: در طول شش سال گذشته افکار عمومی مردم عزیز سرزمینمان مشوش و خاطرشان نگران و مکدر از عناوین منتشره و منتسبه به اینجانب، مبنی بر «کسب ثروت از طریق اختلاس های نجومی و واردات شیرخشک‌های فاسد و آسیب دیدن نوزادان این مرز و بوم» بوده است و حیثیت اجتماعی اینجانب و اعضای خانواده‌ام بدین واسطه به طرز غیر قابل جبرانی خدشه‌دار گردیده است.

در همین راستا محدودیت‌های قانونی مبنی بر «منع انتشار اسناد و مدارک پیش از پایان قطعی روند رسیدگی قضایی» و نتیجتا عدم شفافیت در ارتباط با محتوای واقعی«پرونده در حال رسیدگی»، به این فضا دامن زده است و انتظار به حق افکار عمومی نسبت به اطلاع از کم و کیف وقایع، تا کانون بی پاسخ مانده است.

لذا بدینوسیله شخصا نه تنها اعلام آمادگی، بلکه مکرراً و موکدا درخواست خود را نسبت به برگزاری دادگاه اینجانب به‌صورت علنی و حضور همه رسانه‌های علاقمند به شفاف سازی را ابراز می‌دارد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان