جمعه, 19 خرداد 1402
جمعه, 19 خرداد 1402
کنایه یک سایت به اولتیماتوم یک هفته ای معاون رئیس جمهور؛

نکشی ما رو خانم خزعلی!

۱۴۰۱/۰۸/۰۹ ۲۰:۲۵ چاپ

به گزارش حکایت گیلان | سرکار خانم خزعلی در گفتگویی تازه رسانه‌ها را تهدید کردند که یک هفته فرصت دارند مطالب کذب درباره پسر ایشان را اصلاح کنند.

عصر خبر نوشت: خانم خزعلی، معاون برکنار نشده رئیس جمهور محترم که بنابر قول آقای رئیسی مبنی بر گشت ارشاد مدیران و نزدیکان و مراقبت از فرزندان در مباحث مربوط به مهاجرت و اقامت و...علی القاعده نباید امروز پشت میز معاونت ریاست‌جمهوری می‌نشست، با خبرگزاری فارس گفتگو کرده و برای رسانه‌ها خط و نشان کشیده است!

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان درباره شایعه مهاجرت پسرش به خارج از کشور گفته: طرح مسئله مهاجرت پسرم و اینکه وی شرکت وی‌پی‌ان دارد و فیلتر شکن می فروشد دروغ محض است. از برخی کسانی که نسبت دروغ داده اند شکایت کرده‌ام. اصل این شایعه از رسانه‌های معاند منتشر شد و برخی از داخلی‌ها نیز آن را بازنشر کردند. از بعضی از این رسانه‌ها شکایت کرده‌ام و از برخی دیگر هم در شرف شکایت هستم. از همینجا اعلام می‌کنم که یک هفته به آنهایی که این دروغ را منتشر کردند مهلت می‌دهم که مطلب کذب خود را اصلاح کنند. بعد از یک هفته این حق را در پیگیری شکایت یا طرح آن نسبت به سایر افراد و رسانه ها محفوظ می دارم.

چند نکته درباره این رجزخوانی خانم خزعلی گفتنی است:

اول اینکه اگر از رسانه‌ها شکایت کردید که دیگر نیاز به تهدید و مهلت نیست! بر اساس اصل تفکیک قوا، قانون مطبوعات و دادسرای ویژه رسانه، به شکایت شما مانند سایر شهروندان به صورت عادلانه رسیدگی می‌شود. اینکه نیاز به مصاحبه و اعلام خبر نداشت!

دوم اگر قصد اصلاح محتوای منتشرشده را داشتید بدون طرح شکایت، می‌شد این موضوع را مطرح کرد که رسانه‌های منتشرکننده مطالب کذب، یک هفته برای اصلاح فرصت دارند وگرنه به شکل قانونی با آنها برخورد می‌شود.

سوم لطفا بررسی دقیق بفرمایید، احساس می‌شود که خبرنگار مصاحبه‌کننده قصد شوخی با شما داشته و هول شده و گفتگو را رسانه‌ای کرده وگرنه طرح مساله شکایت و خط ونشان کشیدن برای رسانه‌ها در شرایط فعلی نه رفتار انقلابی محسوب می‌شود و نه دیپلماتیک! مضاف بر اینکه ماجرای سفر دانش بنیان فرزند عزیز شما به کانادا را هم دوباره سر زبان‌ها می‌اندازد.

چهارم اینکه با توجه به شرایط کنونی، رسانه‌ها در کشور به اندازه کافی گرفتار هستند؛ اینکه شما آنها را با شکایت، تهدید می‌کنید...بماند!

راستی یک هفته را از امروز حساب کنیم یا فردا؟ و اینکه یک هفته کاری است یا هفت روز تقویمی؟

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان