چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1403
چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1403

به گزارش حکایت گیلان | هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال ایران با یک شکست و تساوی تیم های گیلانی همراه بود. 

بازی دو تیم چوکا و سایپا در شهر تالش تحت تاثیر تشویق هواداران پشت ورزشگاه برگزار شد.

یکی از مسابقات حساس هفته یازدهم لیگ یک بین دو تیم چوکا و سایپا در شهر تالش برگزار شد. شاگردان اشجاری به دنبال فرار از انتهای جدول بودند و شاگردان محمود فکری هدفی جز صعود به جمع مدعیان لیگ یک نداشتند.

با این حال در نیمه اول بازی متعادل پیش می‌رفت و سایپا موقعیت‌هایی برای رسیدن به گل داشت که از آن‌ها استفاده نکرد. با شروع نیمه از همان ابتدا چوکا با فشار بر روی دروازه حریف سعی در ایجاد موقعیت گلزنی داشت که موفق نبود و مدافعان با تجربه سایپا موفق به کنترل میدان شدند. در نهایت نیز این مسابقه کم موقعیت با تساوی بدون گل به پایان رسید.


اما هر چه بازی سرد دنبال می‌شد، حاشیه‌ها اطراف آن گرم بود. داوود رفعتی نظارت ویژه این مسابقه را بر عهده داشت و در نیمه اول بازی را به دلیل حضور تماشاگران، چند دقیقه‌ای متوقف کرد تا آن‌ها خارج شوند. با این حال هواداران، خارج از استادیوم به تشویق چوکا پرداختند که همین امر باعث شد رفعتی گزارشی تهیه کند. همین گزارش احتمالا با هشدار سلب میزبانی از باشگاه چوکا همراه باشد.


 
چوکا با این تساوی هفت امتیازی شد و به رده پانزدهم جدول رسید و سایپا با ۱۶ امتیاز در رده دهم قرار دارد.

شکست شهرداری آستارا در ساوه 

همچنین  در یکی از بازی‌های هفته یازدهم لیگ یک خوشه طلایی میزبان شهرداری آستارا پایین جدولی بود. در نیمه نخست تلاش‌های دو تیم ثمر خاصی نداشت و بازی با نتیجه بدون گل در این نیمه به پایان رسید.

در نیمه دوم تلاش‌های تیم میزبان بیش از پیش شد و سرانجام در دقیقه ۶۵، محمد سرافراز روی پاس سجاد اژدر دروازه حریف را فرو ریخت.

این پایان کار نبود و در شرایطی که شهرداری آستارا در دقایق پایانی سعی می‌کرد روی دروازه ساوه‌ای‌ها فشار بیشتری وارد کند در دقیقه نود با اعلام پنالتی به سود خوشه طلایی آب سردی بر پیکر آستارای بحران‌زده ریخته شد‌.

سجاد اژدر پشت ضربه پنالتی ایستاد تا با گلزنی روز خوبش را تکمیل کرده باشد. خوشه طلایی با این سه امتیاز ارزشمند ۱۶امتیازی شد و به میانه جدول رسید و شهرداری آستارا با همان ۷ امتیاز از یازده مسابقه جزو تیم‌های پایین جدول است.

منبع: ورزش 3 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان