سه شنبه, 11 مهر 1402
سه شنبه, 11 مهر 1402

به گزارش حکایت گیلان | پس از پایان بازی دو تیم ملوان و پرسپولیس، مازیار زارع به شدت به عملکرد داوری معترض بود.

دیدار تیم‌های ملوان و پرسپولیس در چارچوب هفته دهم لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت. در دقایق پایانی این دیدار حاشیه‌‌هایی به وجود آمد که مازیار زارع پس از اعتراض به داور اخراج و باعث شد که دقایقی بازی متوقف شود.

* با وجود اینکه بازی بدون تماشاگر برگزار می‌شد، افراد زیادی روی سکوها حضور داشتند که پس از پایان بازی به داوری اعتراض شدیدی کردند.

* در پایان مسابقه وقتی افشین پیروانی و بازیکنان پرسپولیس قصد خروج از زمین را داشتند، با اعتراض برخی افراد متفرقه که روی سکوها حضور داشتند روبه‌رو شدند. یکی از افراد که در کنار زمین بود قصد گرفتن سلفی با پیروانی را داشت اما فردی دیگر جلوی گرفتن سلفی با سرپرست پرسپولیس را گرفت.

* تیم داوری پس از پایان بازی که قصد رفتن به رختکن را داشتند، با اعتراض شدید و فحاشی افراد روی سکوها روبه‌رو شدند.

* مازیار زارع پس از سوت پایان بازی، به سمت داور رفت و به او گفت: «برای تو متأسفم. می‌دانی که از تو چه چیزهایی می‌دانم و ببین که چه می‌کنم»! زارع همچنین در صحبت با گل‌محمدی و پیروانی نسبت به قضاوت داور معترض بود. زارع در ادامه از روی سکوها هم به داور معترض بود و گفت: «بعد از بازی پَته‌ات را روی آب می‌ریزم»! همچنین مولایی مربی بدنساز ملوان به داور بازی گفت که «بابای تو داور بوده است»؟!

* نیمکت تیم ملوان پس از پایان بازی به شدت ملتهب بود و همچون کادرفنی این تیم به داوری معترض بودند.

منبع:طرفداری

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان