پنجشنبه, 06 اردیبهشت 1403
پنجشنبه, 06 اردیبهشت 1403

به گزارش حکایت گیلان |  روزنامه فرهیختگان در یادداشتی با تیتر «ما، سلبریتیسم و قیچی برگردان جلوی دروازه خودمان» به انتقاد از علی دایی بخاطر هم‌دردی با اسرا، دختر فوت شده اردبیلی پرداخت.

 
 در میان تمام افتخارات علی دایی که نام ایران را به گوش جهانیان می‌رساند، روزنامه فرهیختگان به جام ملت‌های سال 2000 و قیچی برگردان اشتباه مقابل کره جنوبی اشار کرده تا علی دایی را نقد کند.

روزنامه جوان هم در مطلبی نوشته است:روزنامه جوان نوشت: مشاهیر و همه مردم باید علی دایی قهرمان ملی را از گرداب معرفتی نجات می‌دادند و او را مانند قهرمانان و مشاهیر کشورهای دیگر در خدمت منافع ملی می‌آوردند، اما با بی‌تدبیری سیستماتیکی که در این حوزه‌ها داریم، فردی مثل دایی به‌جای آنچه می‌توانست باشد، تبدیل به یک بازیگر اینستاگرام با اشتباهات پیاپی و ضدملی شده است.

حیف است او که خودش قبلاً گفته است حضرت آیت‌الله بهجت به او توصیه کرده در فضای مجازی نباشد و او نیز بعد از این نصیحت آن را آویزه گوش کرده است، حالا آن را فراموش کند و بد هم فراموش کند. هیچ‌کس نمی‌تواند به اندازه خود دایی در حفظ محبوبیتی که بین نوجوانان دارد، کوشا باشد و چقدر جای تأسف که عکس این عمل می‌کند.

ما نگران حیثیت ورزشی و اسطورگی آقای دایی هستیم که درس‌خوانده دانشگاه شریف است و پیش‌پای عارف بالله آقای بهجت زانو زده و حرف او را آویزه گوش می‌کرده و بچه‌های نوجوان او را دوست دارند و همه ما می‌خواهیم او قهرمان و اسطوره بماند، اما قطعاً موساد و سعودی و انگلیس خبیث چنین آرزویی برای آقای دایی ندارند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان