یکشنبه, 13 اسفند 1402
یکشنبه, 13 اسفند 1402

حکایت گیلان | معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی گیلان از دستگیری پنج نفر از اراذل و اوباش عامل درگیری و تیراندازی در منطقه صف‌سر شهر رشت خبر داد.

سرهنگ حسین حسن‌پور در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع درگیری و تیراندازی در منطقه صف‌سر شهر رشت، بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی با بیان اینکه با حضور پلیس در محل حادثه و بررسی به عمل آمده مشخص شد که پنج نفر بر سر اختلافات خانوادگی با یکدیگر درگیر شده‌اند، افزود: عاملان درگیری که از اراذل و اوباش سابقه‌دار هستند پس از مجروحیت و قبل از حضور ماموران از محل متواری شده بودند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه متهمان این پرونده با اقدامات فنی و پلیسی شناسایی شدند، افزود: هر پنج متهم این پرونده پس از هماهنگی با مرجع قضایی در چند عملیات غافلگیرانه توسط ماموران پلیس امنیت عمومی با همکاری ماموران انتظامی در شهر رشت دستگیر شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز به همراه 9 عدد فشنگ از مخفیگاه یکی از متهمان کشف شد، گفت: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان گیلان در پایان با تاکید بر برخورد قاطعانه و بدون اغماض نیروی انتظامی با اراذل و اوباش، تصریح کرد: برخورد با اراذل و اوباش از خواسته‌های مردم و یکی از اولویت‌های اصلی پلیس است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان