چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1403
چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1403

اختصاصی حکایت گیلان | هفته سوم گروه الف  با تساوی خارج از خانه سپیدرود و شکست پانیک تالش به پایان رسید. 

 سپیدرود در روزی که داور یک دوجین اخطاری و اخراجی روی دستش گذاشت و به مانند بازی با پاس یک نیمه بد و یک نیمه کم نقص داشت، در نهایت با یک امتیاز از خلیج پارس به خانه بازگشت. علی یحیی زاده تنها گل سپیدرود را به ثمر رساند. علی نظرمحمدی و دو دستیارش در این مسابقه با کارت قرمز داور مواجه شدند. 

تیم پانیک تالش نیز در اهواز سه بر دو مقابل تیم فولاد نوین اهواز شکست خورد. علی اسلامی و سعید صادقی گل های تیم پانیک را به ثمر رساندند.

 نتایج کامل هفته سوم گروه الف را در زیر مشاهده می کنید:

گروه الف:

یکشنبه ۲۴ مهرماه ۱۴۰۱

?اترک بجنورد ۲ – بعثت کرمانشاه ۱
⚽️گلزنان تیم میزبان: مصطفی کاووسی – امیرحسین لازری
⚽️گلزنان تیم میهمان: حامد عسکری

?نود ارومیه ۱ – ایمان سبز شیراز ۲
⚽️گلزنان تیم میزبان: آرمین مصطفوی
⚽️گلزنان تیم میهمان: محمد آل خمیس – کامبیز دهقانی

?مس سونگون ۱ – شهیداورکی اسلامشهر ۱
⚽️گلزنان تیم میزبان: علی فتحی
⚽️گلزنان تیم میهمان: وحید سروری

?اسپاد الوند تهران ۰ – پاس همدان ۰

?فولاد نوین اهواز ۳ – پانیک تالش ۲
⚽️گلزنان تیم میزبان: محمد معاوی – امیر علیدادی(۲گل)
⚽️گلزنان تیم میهمان: علی اسلامی – سعید صادقی

?فولاد هرمزگان ۱ – سپیدرود رشت ۱
⚽️گلزنان تیم میزبان: فواد نجاهی
⚽️گلزنان تیم میهمان: سیدعلی یحیی زاده (P)

برنامه هفته چهارم:

آدینه ۲۹ مهر

شهرداری بم-آریو اسلامشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

شهدای بابلسر-شاهین تابان بوشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهدا سیمرغ

نیروی زمینی تهران-مس نوین کرمان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه غدیر تهران

داماشیان گیلان-شهرداری نوشهر- ساعت ۱۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت

شهرداری بندرعباس-شهدای رزکان کرج- ساعت ۱۶- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

مناطق نفت خیز جنوب-کیان سام بابل- ساعت ۱۶- ورزشگاه شهدای صنعت نفت گچساران

شهرداری ماهشهر-شهید قندی یزد- ساعت ۱۶- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد

شنبه ۳۰ مهر

سپید رود رشت – اسپاد الوند تهران – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت

پانیک تالش-نود ارومیه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه پوریای ولی تالش

شهید اورکی اسلامشهر-اترک بجنورد- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر

پاس همدان-مس سونگون- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه حاجی بابایی همدان

ایمان سبز شیراز-فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه بعثت شیراز

بعثت کرمانشاه-ویستا توربین تهران- ساعت ۱۵- ورزشگاه آزادی کرمانشاه

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان