یکشنبه, 02 اردیبهشت 1403
یکشنبه, 02 اردیبهشت 1403

روح الله دهقانی فیروزآبادی، بعنوان سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب شد.

به گزارش حکایت گیلان | ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در حکمی «روح‌الله دهقانی فیروزآبادی» را به‌عنوان سرپرست معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری منصوب کرد.

در متن حکم آمده است:

جناب آقای دکتر روح‌الله دهقانی فیروزآبادی

نظر به مراتب شایستگی، تجارب و سوابق علمی و مدیریتی به موجب این حکم با حفظ سمت فعلی، به عنوان «سرپرست معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور» منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به «عدالت محوری»، «روحیه انقلابی»، «مردم‌داری»، پاک دستی، فساد ستیزی، قانون مداری و مفاد عهدنامه مدیریان دولت مردمی با برنامه‌ریزی و حرکت جهادی برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوه علم و فناوری در پیشبرد اهداف مردمی و ایران قوی مجدانه کوشا باشید.

توفیق و سربلندی آن جناب را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انجام ماموریت‌ها و وظایف محوله از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

«دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی»، عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف با درجه «دانشیار» است. استاد دانشکده مهندسی هوافضا که در این رشته در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه صنعتی شریف تحصیل کرده و بعد به عضویت هیات علمی این دانشگاه درآمده و در کارنامه اش عناوینی مانند «استاد نمونه آموزشی» و «استاد نمونه پژوهشی» هم به چشم می‌خورد.

فردی با سابقه تدوین بیش از یکصد مقاله علمی که تجاربی در کسوت معاونی در دانشگاه صنعتی شریف و معاون تحقیقات و فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی را پشت سر گذاشته و افزون بر فعالیت در مجموعه‌های متعدد دانش بنیان و برخی مراکز نوآوری و تحقیقاتی، چند ماهی است به سمت ریاست جهاد دانشگاهی انتخاب شده و به فعالیت مشغول است.


 

منبع: آنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان