دوشنبه, 03 اردیبهشت 1403
دوشنبه, 03 اردیبهشت 1403

با دستور رییس کل دادگستری گیلان خودروهای توقیف شده در پارکینگ های استان به راحت ترین شیوه ممکن برای جلوگیری از تضییع حقوق مردم تریص خواهند شد.

به گزارش حکایت گیلان | حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری گیلان به همراه تعدادی از مسئولان قضایی و مسئولان راهور استان از پارگینگ خودرو و موتورسیکلت های توقیف شده پلیس راهور در شهرستان بندر انزلی بازدید کرد.

سید رحمن سید زاده معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به اینکه خودرو و موتورسیکلت های زیادی در پارکینگ های پلیس راهور در کل استان وجود دارد که باید تعیین تکلیف شوند اظهار داشت: برخی از این خودرو ها از سال 94 در پارکینگ ها بوده و مالکان جهت دریافت آن تاکنون مراجعه نکرده اند.

وی در ادامه تصریح کرد: رئیس کل دادگستری استان در خصوص ترخیص به راحت ترین شیوه برای جلوگیری از تضییع حقوق مردم به دادستان ها دستور داد با حضور میدانی و همراهی پلیس راهور استان نسبت به ترخیص بدون ایجاد موانع و تعیین تکلیف جهت استرداد به مالکین در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام دهند.

سید زاده در پایان خاطر نشان کرد: افراد در سراسر استان می تواند با ارائه مدارک شناسایی و با پرداخت تنها بخش کوچکی از هزینه پارکینگ جهت دریافت خودرو و یا موتور سیکلت خود به پارکینگ ها مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری موج

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان