چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1403
چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1403

به گزارش حکایت گیلان | صبح امروز، پرسنل اتش نشانی شهرداری گلاچای از مهدی رشاد شهردار این شهر و مجموعه شورای اسلامی بابت به روز کردن امکانات و تجهیزات، ماشین الات ، لباس ،.... دریک بازه زمانی کوتاه کمتر از ۴۰ روزه تقدیر کردند.

شهردار کلاچای روز شنبه در دیدار صمیمی با رییس و کارکنان واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری این شهر با تاکید بر بروز شدن امکانات و تجهیزات آتش نشانی آن را اقدامی مناسب در راستای ایمنی و مصونیت بخشی شهر عنوان کرد. 

"مهدی رشاد " کار در آتش نشانی را پر مخاطره و سخت توصیف و افزود: تمام تلاش مجموعه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر کلاچای این است که از نظر امکانات و تجهیزات، کمبودها را رفع کنیم و خوشبختانه در طی این مدت این مهم را محقق کردیم

رییس واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلاچای هم در این دیدار از بهبود کیفیت امکانات و تجهیزات آتش نشانی ابراز خرسندی کرد و گفت: جا دارد از همین فضا از زحمات بی دریغ شهردار محترم آقای رشاد تشکر و قدر دانی نمایم.

"محسن فکوری " افزود: از اینکه شهردار محترم و اعضای شورای محترم اسلامی شهر در طی این مدت کوتاه در بروز رسانی امکانات ،ماشین الات و تجهیزات آتش نشانی اهتمام ویژه ای داشتند تشکر نمایم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان