پنجشنبه, 06 اردیبهشت 1403
پنجشنبه, 06 اردیبهشت 1403

اختصاصی حکایت گیلان | دو عضو جدید هیات مدیره شرکت راه چاران یکی از شرکت های اقماری استانداری گیلان معرفی شدند.

بر این اساس محمد علیپور (گل علیپور) مسئول مشاوران استاندار گیلان و الیاس آستی از مداحان گیلانی به عضویت این شرکت نائل آمدند. گفتنی است 51 درصد سهام شرکت راه چاران متعلق به شرکت عمران سیمای استاندار گیلان هستند که دو عضو از سه عضو هیات مدیره را انتخاب می کنند. عضو دیگر این شرکت نیز توسط مدیریت منطقه آزاد انزلی انتخاب می شود.

محمد علیپور  از کارمندان بازنشسته آموزش و پرورش گیلان و از نزدیکان و همشهریان اسدالله عباسی است که بعد از بازنشستگی   همزمان به عنوان مشاور استاندار، مسئول گروه مشاوران استانداری گیلان و نیز رییس هیات مدیره شرکت عمران سیمای فعالیت می کند و حال به عنوان عضو هیات مدیره شرکت راه چاران منصوب شده است. پیش از این برخی رسانه ها  از وی به عنوان یکی از افراد تاثیرگذار در انتصابات استانداری گیلان نام می بردند. از علیپور عکس و اطلاعات خاصی منتشر نشده است.

همچنین الیاس آستی قاری قران و از مداحان گیلانی است که احتمالا به زودی به عنوان مدیرعامل راه چاران منصوب خواهد شد. از سوابق شغلی وی اطلاع چندانی در دست نیست. وی ریاست یکی از ستادهای انتخاباتی   رئیسی در شهرستان خمام راه برعهده داشت.

گفتنی است شرکت راه چاران از شرکتهای اقماری استانداری گیلان در گمرک منطقه آزاد انزلی بوده و متعلق به استانداری و منطقه آزاد انزلی است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان