جمعه, 04 اسفند 1402
جمعه, 04 اسفند 1402

حکایت گیلان | مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت گفت: مهمترین معضل و مشکل این باشگاه مبهم و نامعلوم بودن وضعیت مالکیتی آن است.

به نقل از ایرنا : سیدمهدی آقازاده روز سه شنبه در گفت و گویی  با بیان اینکه هنوز مالک این باشگاه مشخص نیست، گفت : به عنوان یک شهروند و هوادار سپیدرود از استاندار گیلان، دادستانی و سایر مسئولان استان تقاضا می کنم به این امر ورود کرده و با مشخص کردن وضعیت مالکیت آن برای همیشه این معضل را برطرف کنند.

وی افزود: طی چند دهه اخیر تیمهای زیادی به لیگ های پایین تر سقوط کردند و دیگر نامی از آنان نیست چون اکثر این تیمها طرفدار نداشتند اما مسئولان ارشد استان به خوبی می دانند که راز زنده ماندن سپیدرود طرفداران پرشمار آن است و به همین دلیل انتظار است که مشکلات این تیم ریشه دار و قدیمی برطرف شود.

وی ادامه داد: از سوی اداره کل ورزش و جوانان گیلان این وظیفه به من سپرده شد که به عنوان مدیرعامل در خدمت باشگاه سپیدرود باشم و تاحد توان به کار و فعالیت پرداخته و موفق شدیم با یک سرمایه گذار بسیار خوب به توافق برسیم و پنجره نقل و انتقالات باشگاه نیز باز شد اما به دلیل عدم مشخص بودن وضعیت مالکیت سپیدرود،  متاسفانه این سرمایه گذار نیز از ما جدا شد.

وی بیان کرد: اگر وضعیت مالکیت این باشگاه مشخص نشود،  به طور حتم هیچ سرمایه گذاری وررود نکرده و ما نیز قادر به ادامه همکاری نخواهیم بود زیرا هم اکنون تعهدات زیادی به بازیکنان و همچنین تعهد پرداخت مطالبات گذشته را داریم.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت اضافه کرد: ما نیز تاکنون فشار زیادی را تحمل کردیم چون تیمی را دراختیار گرفتیم که مشکلات فراوانی داشت و از سوی دیگر وضعیت مالکیت این باشگاه نیز مبهم است با این وجود به کار خود ادامه داده ایم و هم اینک نیز دو بازی را در لیگ دسته دوم انجام داده ایم.

آقازاده به بازی سپیدرود و نفت و گاز گچساران اشاره و خاطرنشان کرد: به کادرفنی و بازیکنان سپیدرود رشت تبریک می گویم که توانستند در این بازی سخت پیروز شوند و بازیکنان ما با جان و دل زحمت کشیدند و با برتری برابر حریف خود، دل هواداران تیم را شاد کردند.

وی تصریح کرد: از سویی از  هواداران پرشور و پرشمار سپیدرود رشت نیز عذرخواهی می کنم چون طی یکی دو سال اخیر رنج های زیادی کشیدند و به دلیل وجود ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی نمی توانند از نزدیک نظاره گر بازی های تیم خود باشند.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت اظهار کرد: به هرحال طی چند هفته اخیر، افراد زیادی به سپیدرود کمک کردند تا پنجره نقل و انتقالات آن باز شود و هم اینک به این مرحله رسیده ایم و می توانیم از بازیکنان جدید خود استفاده کنیم اما هنوز مشکلات ما از جمله مالی پابرجا است که باید برطرف شود تا بازیکنان با روحیه مناسب در دیدارهای خود ظاهر شوند.

آقازاده بیان کرد: امید است که مسئولان ارشد گیلان و همچنین مسئولان ورزش استان یکبار برای همیشه مشکل مالکیت سپیدرود را برطرف کنند تا سرمایه گذاران برای ورود و کمک به این باشگاه، رغبت کنند.

تیم های فوتبال سپیدرود رشت و نفت و گاز گچساران عصر روز یکشنبه هفتم دی ماه در هفته دوم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت سپیدرود با نتیجه ۲ بر صفر حریف خود را شکست داد.

تیم سپیدرود در گروه اول رقابت های لیگ دسته دوم کشور با تیمهای فولاد نوین اهواز، ملی‌حفاری اهواز، ویستا توربین تهران، اسپاد تهران، محتشم تبریز، علم و ادب تبریز، آوالان کامیاران، ایرانجوان بوشهر، امید گناوه، شهرداری بندرعباس، مس نوین کرمان، نفت‌ و گاز گچساران و شهرداری همدان هم گروه است.  

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان