پنجشنبه, 03 اسفند 1402
پنجشنبه, 03 اسفند 1402

حکایت گیلان | فرمانده سابق سپاه قدس گیلان ابراز داشت:  اگر فتنه در گیلان ۷، ۸ ساعت دیگر ادامه می یافت ۱۲نفر به لیست دستگیری های ما اضافه می‌شد که از این تعداد حداقل ۵ نفر هم اکنون مسئول رده بالا هستند.

به نقل از هشت دی، سردار هامون محمدی، همرزم شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی شامگاه گذشته در مراسم گرامیداشت  ۸دی مردم گیلان در مسجد امام خامنه ای گلزار شهدای رشت ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س)، و سالگرد شهادت حاج قاسم و گرامیداشت روز ۸دی اظهار کرد: دوران فتنه میدان آزمون سختی بود، روز ۸دی با همت خود مردم و بدون هیچ اراده دولتی برگزار شد و ما تنها به خاطر اینکه شهید این راه باشیم در این هدف مردم، جلسه‌ای قبل از تجمع گذاشتیم که تصمیم گرفتیم در روز ۸دی این تجمع در میدان شهدای ذهاب برگزار شود.

سردار محمدی با بیان اینکه مسئولین استان با اینکه در پیش از جلسه بر این تجمع تایید کردند اما هنگامی که پای عمل رسید همه عقب نشینی کردند و ما را جا گذاشتند، بیان کرد: گفتند تجمع نباشد و به شدت مخالف شدند اما دلسوزان انقلاب وارد عمل شدند، در همه مراسمات که افراد به هم تنه میزنند تا جلوی بالکن شهرداری بایستند در آن روز هیچکس جرأت نداشت که روی بالکن شهرداری بایستد و همان هایی که می ترسیدند صحنه دیدار با آقا دارند.

وی با اشاره به اینکه اگر اتفاقات صدر اسلام را مطالعه و با اتفاقات انقلاب متبلور کنیم می‌بینیم که خیلی شبیه هم هستند ادامه داد: اگر فتنه در گیلان ۷، ۸ ساعت دیگر ادامه می یافت ۱۲نفر به لیست دستگیری های ما اضافه می‌شد که از این تعداد حداقل ۵ نفر هم اکنون مسئول رده بالا هستند.

برخی در ۸دی ۸۸ جرأت نداشتند روی بالکن شهرداری بمانند

وی تصریح کرد: این اخلاص و کار ارزشمند انجام شده آیا عرضه ندارید آن را حفظ کنید؟ هر سال مراسم بگیرید؟ این کاری است که ولی امر مسلمین از آن تقدیر کرد و هنگامی که این تقدیر انجام شد کسانی که هیچ کاره بودند سریعاً گفتند که ما ۸دی را به وجود آوردیم در حالی که همین‌ها جرات نداشتند روی بالکن شهرداری بایستند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان