چهارشنبه, 12 مهر 1402
چهارشنبه, 12 مهر 1402

به گزارش حکایت گیلان | مازیار زارع در نشست خبری پیش از بازی ملوان مقابل استقلال در هفته دوم لیگ برتر اظهار داشت: بعد از مدت‌ها در انزلی در لیگ برتر باید بازی کنیم واقعا جای تماشاگران ما خالی است و حقش بود بیایند و از بازی لذت ببرند اما متاسفانه شرایط مهیا نشد. زحمات زیادی کشیده شد از سوی برخی ارگان‌ها در هر صورت بازی سختی خواهیم داشت استقلال از نظر مالی و نفری اختلاف زیادی باهم داریم. 

وی درباره میزان بودجه ملوان گفت: اختلاف مالی زیادی میان باشگاه‌ها به وجود آمده شاید مبلغ قرارداد یک بازیکن به اندازه کل بودجه ملوان هم نباشد. اما ما با انگیزه و روحیه به مصاف حریف می‌رویم و ناامید نیستیم حرف‌های زیادی در میدان برای گفتن داریم. شاید بودجه خیلی زیادی نداشته باشیم اما با انگیزه و روحیه به مصاف حریف خواهیم رفت.

سرمربی تیم فوتبال ملوان درباره عدم حضور تماشاگران تصریح کرد: باز هم تکرار می‌کنم جای هواداران‌ ما در فردا خیلی خالی است. فکر می‌کنم در این هفته لیگ برتر تنها بازی لیگ برتر کشور که بدون تماشاگر برگزار می‌شود مسابقه تیم ملوان است این حق مردم ما نبود که چنین اتفاقی بیفتد اما ما با انگیزه می‌رویم تا بازی خوبی انجام بدهیم.

زارع پیرامون مصدومان تیمش گفت: اکبر ایمانی، ایمان صادقی و پسندیده به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم اما بقیه بازیکنان هستند و برای مسابقه کاملاً آماده‌اند. 

وی در مورد جذب مهاجم جدید گفت: شبانه‌ روز دنبال این کار هستیم اما فوتبال ما مشکل مهاجم دارد و پیدا کردن مهاجم خوب سخت است باید دنبال گزینه‌های خارجی بوریم همچنان پیگیر جذب مهاجم هستیم فکر می‌کنم باید یک یا دو مهاجم جذب کنیم.

منبع:ایلنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان