چهارشنبه, 02 اسفند 1402
چهارشنبه, 02 اسفند 1402

حکایت گیلان | نماینده تالش و رضوانشهر انتصاب مدیران در وزارت خانه های آموزش و پروش و کشور را براساس سلایق سیاسی و عملکرد وزارت نیرو را هم سلیقه ای و باندی خواند.

به نقل از ایسنا حسن محمدیاری در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس در تذکری شفاهی به وزیر نیرو گفت: مدیریت به معنای فرآیند بکارگیری کارا و اثربخش منابع مادی و انسانی تحت نظام ارزشی پذیرفته شده در آن جامعه است با این تعریف سوالم از وزیر نیرو این است که مدیر آبفای استانی بر اساس این شاخص ها به کار گرفته شده است؟ این مدیر نه تنها اصول اولیه را رعایت نمی کند که به اوامر و توصیه های قانونی وزیر هم توجهی ندارد. لازم است وزیر جلوی عملکرد سلیقه ای و باندی را در این حوزه بگیرد.

وی ادامه داد: بارها بر تعامل با دولت بر حسب منویات مقام معظم رهبری تاکید داشته ام، اما گویا موضوع بر برخی دولتمردان مشتبه شده و برای خود حاشیه امنیت ایجاد کرده اند و با فرض تثبیت جایگاه شان تمایلی به همکاری با نمایندگان نداشته و نقش نظارتی مجلس را به حاشیه برده اند.

محمدیاری در تذکری دیگر به وزرای آموزش و پرورش و کشور مدعی شد: جای تأسف دارد که انتصاب مدیران براساس سلایق سیاسی صورت می‌ گیرد. عناصر مورد نظر شما یک شبه ردای ریاست بر تن می کنند و بر کرسی مدیریت تکیه می زنند و آن سو بقیه به بهانه های مختلف کنار گذاشته شده‌اند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان