چهارشنبه, 02 اسفند 1402
چهارشنبه, 02 اسفند 1402
واکنش یکی از نمایندگان رشت به تشویق رقص در صداوسیما؛

بی دقتی در رفتار صدا و سیما قابل چشم پوشی نیست | مردم نیاز به عملکرد ضد فرهنگی ندارند

۱۳۹۹/۱۰/۰۱ ۱۳:۰۹ چاپ

حکایت گیلان | نماینده رشت در مجلس با انتقاد از برخی برنامه‌های یلدایی صدا و سیما، گفت: بی دقتی در دعوت از میهمانانی که سابقه ترویج ضد فرهنگ را داشته اند غیر قابل قبول است.

محمد رضا احمدی عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در گفتگو با خبرگزاری مهر،  با انتقاد از برخی برنامه‌های یلدایی صدا و سیما و بی دقتی در دعوت از میهمانانی که سابقه ترویج ضد فرهنگ در جامعه دارند، تصریح کرد: دعوت از مهمانانی که سابقه ترویج ضد فرهنگی از آنها مشهود است غیر قابل اغماض بوده و رسانه ملی باید پاسخگوی این بی دقتی باشد.

نماینده رشت در مجلس با بیان اینکه صدا و سیما برای دعوت از میهمانان، عملکرد مطلوبی نداشته است، افزود: ایران یکی از تمدن‌های کهن جهان دارد که سابقه شادی و شادمانی عقلانی آنها زبانزد تمام دنیا است لذا برای ایجاد این فضا نیاز به عملکرد ضد فرهنگی ندارند بنابراین کارشناسان و میهمانان صدا و سیما باید مطابق با موازین ملی و دینی سخن بگویند.

وی با بیان اینکه رئیس صدا و سیما باید پاسخگوی عملکرد نامطلوب خود به ویژه در برنامه‌های یلدا امسال باشد، افزود: یکی از عناصر مهم فرهنگ، نهادینه سازی آن، همراه با اهداف، باورها و آرمان‌های مردم یک کشور است، بنابراین به آقای علی عسگری تذکر می‌دهیم که در انجام مسئولیت خود دقت بیشتری داشته باشد.

گفتنی است در برنامه شب گذشته شبکه دو به مناسبت شب یلدا کارشناس مهمان برنامه گفته بود:  از مردم خواهش می‌کنم شب یلدا برقصند چون حرکات جسمی باعث می‌شود حداقل شب راحت‌تر بخوابند!

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان