شنبه, 12 اسفند 1402
شنبه, 12 اسفند 1402

حکایت گیلان | عادل فردوسی‌پور از حال و هوای فینال و گزارش این بازی می‌گوید.

به نقل از روزنامه همشهری: فردوسی‌پور پس از بازگشت به ایران در گفت‌وگویی کوتاه به سوالات خبرنگار پاسخ داد. او درباره میزان استقبال مردم از این گزارش و بازخوردهایی که دریافت کرده، گفت: «استقبال خیلی خوب بود.

مردم چه قبل از بازی و چه در طول گزارش واقعا مرا شرمنده کردند. مردم خیلی لطف دارند و با وجود مشکلات و محدودیت‌هایی که دیروز در اینترنت وجود داشت استقبال خوبی از این گزارش داشتند.» گزارش فردوسی‌پور باعث شد دنبال‌کنندگان صفحه فارسی AFC طی 2 روز از 260هزار نفر به حدود 3میلیون نفر برسند. او در پاسخ به اینکه آیا پیش‌بینی چنین اتفاقی را می‌کرد، فقط به گفتن یک جمله بسنده کرد: «خیلی عجیب و باورنکردنی بود.» عادل پیش از سفر به دوحه گفته بود به‌دلیل عدم حضور در اینستاگرام شناخت چندانی از این فضا ندارد. آیا این اتفاقات باعث نشده او به حضور در این فضا و داشتن صفحه‌ای در اینستاگرام ترغیب شود؟ پاسخ او منفی است: «البته همیشه به عنوان یک آپشن به این موضوع فکر می‌کنم.

اما علاقه چندانی ندارم و هنوز به این نتیجه نرسیده‌ام که در فضای مجازی حضور داشته باشم.» گزارش فردوسی‌پور از فینال آسیا با یک بغض آغاز شد و با یک حسرت بابت قهرمان نشدن پرسپولیس به پایان رسید. او اعتقاد دارد پرسپولیس بسیار به قهرمانی در این جام نزدیک بوده است: «فرصت بسیار خوبی از دست رفت. به نظرم اولسان تیم خیلی قدرتمندی نبود. پرسپولیس هم خیلی خوب بازی کرد اما اتفاقات بازی به نفع این تیم پیش نرفت.

یک سری بدشانسی هم آوردند و پنالتی‌های عجیب و غریبی دادند. پرسپولیس می‌توانست قهرمان آسیا شود و نمی‌دانم دوباره چه زمانی یک تیم ایرانی بتواند به فینال آسیا برسد.» ما هم نمی‌دانیم دوباره چه زمانی یک ایرانی می‌تواند مسابقه‌ای را با گزارش عادل فردوسی‌پور تماشا کند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان