جمعه, 11 اسفند 1402
جمعه, 11 اسفند 1402

حکایت گیلان | قتل مرد تهرانی در درگیری با ۲ برادر پس از ۲ سال فاش شد.

به نقل از رکنا : عصر ۳۰ مهر سال ۹۷ بود که مرگ مرموز مردی در ترمینال جنوب به پلیس مخابره شد و ماموران با حضور در محل پی بردند که مرد جوان در کار خرید و فروش مواد مخدر فعالیت داشته و در سناریوی مرموز به کام مرگ فرو رفته است.

جسد به دستور بازپرس پرونده به پزشکی قانونی منتقل شد و کارشناسان پزشکی قانونی علت مرگ را مصرف مواد مخدر اعلام کردند و این در حالی بود که خانواده مرد جوان اعلام داشتند که ۲ برادر در مرگ پسرشان نقش داشته است.

ماموران در تحقیقات میدانی پی بردند که مرد مواد فروش با ۲ برادر که آن‌ها اعتیاد به مواد مخدر دارند و فروشنده مواد مخدرهستند به خاطر محل فروش مواد با هم اختلاف داشته و روز ۳۰ مهر ۲ برادر با مرد جوان درگیر شده اند.

کمیسیون پزشکی ۳ و ۵ نفره در جلسه‌های برگزار شده اعلام کردند که مرد جوان به خاطر مصرف مواد مخدر به کام مرگ فرو رفته است.

۲ برادر که به عنوان مظنون قتل در پرونده مرگ مرموز مرد مواد فروش بازداشت شده بودند در تحقیقات پلیسی عنوان کردند که محسن در کار خرید و فروش مواد بود و ما نیز در همان پاتوق اقدام به فروش مواد مخدر می‌کردیم و همین باعث شده بود بین ما اختلاف بیفتد و محسن می‌گفت باید به او حق حساب بدهیم و همیشه با هم اختلاف داشتیم، اما در مرگ او نقشی نداشتیم.

۲ مظنون پرونده مرگ مرموز مرد مواد فروش با قرار وثیقه از زندان آزاد شدند، اما خانواده محسن به نظریه کمیسیون ۳ و ۵ نفره اعتراض کردند و کمیسیون ۷ نفره برای مرد مرموز برگزار شد.

کمیسیون ۷ نفره برگزار شد و در این جلسه علت مرگ ضربه جسم سخت به سر محسن علت مرگ شناخته شد و با اعلام این نظریه به دادسرای امور جنایی تهران بازپرس محمد جواد شفیعی دستور بازداشت ۲ برادر را صادر کرد.

برادر بزرگتر که در تحقیقات ابتدایی ادعا کرده بود که خودش با محسن درگیر شده پس از دستگیری، صبح امروز به درگیری مرگبار با مرد مواد فروش اعتراف کرد.

سامان به بازپرس ویژه قتل گفت: متاهل هستم و اعتیاد به مواد مخدر دارم و هر نوع موادی که فکر کنیم مصرف می‌کنم و برادر کوچکترم نیز اعتیاد به مواد مخدر دارد و هر دو در زمینه فروش مواد مخدر نیز فعالیت داریم.

وی افزود: ما در پاتوق محسن مواد می‌کشیدیم و در آنجا نیز مواد می‌فروختیم که محسن سر این موضوع با ما اختلاف داشت و همیشه می‌گفت باید به او حق حساب بدهیم تا در آن محل بتوانیم در زمینه فروش مواد مخدر فعالیت داشته باشیم.

این مرد افیونی ادامه داد: روز حادثه وقتی به محل پاتوق رفتم دیدم محسن با برادرم درگیر شده و به او فحاشی می‌کند که برای حمایت از برادرم به سمت آن‌ها رفتم و با آجر چند ضربه به سر محسن زدم. از محسن کینه داشتم و همیشه می‌گفت باید حق حساب بدهیم و با ما درگیر می‌شد.

وی ادامه عنوان کرد: در این ۲ سال از ترس اینکه دستگیر و قصاص شوم سکوت کردم و فکر می‌کردم راز مرگ محسن پنهان بماند.

بنا بر این گزارش، سامان برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس شفیعی در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار دارد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان