سه شنبه, 29 خرداد 1403
سه شنبه, 29 خرداد 1403
مسئول ستاد عتبات و عالیات گیلان:

ستاد عتبات و عالیات هنوز در بین بدنه مردم شناخته شده نیست

۱۴۰۱/۰۳/۰۹ ۲۰:۳۱ چاپ

به گزارش حکایت گیلان | رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان گیلان در گردهمایی مسئولین خواهر و برادر ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات شهرستان های استان گیلان با تسلیت حادثه دلخراش متروپل آبادان گفت : این حادثه دل همه ایران را به درد آورد از خدای متعال به بازماندگان صبر جزیل و برای مسببان این حادثه شد عذاب الیم را خواهان هستیم.

دوهندو با بیان این که نعمت های خداوند بیشمار هستند و تنها در مال و فرزند خلاصه نمی شود گفت:نعمت های معنوی که به انسان عطا می شود مانند نعمت احترام ، عزت و خدمت در راه اسلام و اهل بیت هدیه های ناب از سوی خداوند هستند و باید شکرگزار باشیم حضور و خدمت در ستاد عتبات و عالیات یکی از نعمت های و فرصت های طلایی در راه خدمت به اسلام و اهل بیت است.

مسئول ستاد عتبات و عالیات استان گیلان با اشاره به این مطلب که تاریخ کربلا سبب پیروزی انقلاب اسلامی شد و انقلاب ما انقلاب حسینی بود گفت:ستاد توسعه عتبات و عالیات ستاد مردم پایه است و مسئولان ستاد در شهرستان ها باید تمام توان خود را برای شناساندن ستاد و اهداف این ستاد به مردم بکار بگیرند.

وی با اشاره به اینکه تا کنون 5 تفاهم نامه را با دستگاه ها اجرایی بسته شده است گفت:تمام تلاش ما این است که ستاد عتبات و عالیات شناخته شود متاسفانه هنوز در بدنه مردم شناخته شده نیست. 

وی با گلایه به اینکه در سطح شهرها شاهد نصب بنرهای در زمینه های مختلف هستیم اما یک تابلو و بنر از ستاد عتبات و عالیات نیست گفت:انتظار ما این است که در شناساندن این ستاد متبرک که بانی آن حاج قاسم سلیمانی بود مدیریت شهری همکاری های لازم را داشته باشند.

دوهندو با اشاره به این مطلب که سال گذشته 4 و میلیارد و 500 میلیون تومان در ستاد بازسازی جمع آوری شد گفت:این ستاد در کشورهای دیگر راه اندازی شده است تا شیعیان عالم در پرداخت نذورات و ساخت اعتاب مقدسه سهیم باشند.

وی به افتتاح ستاد در محلات را از دیگر اقدامات ستاد عنوان کرد و گفت: هر محله ای یک پرچم از ستاد عتبات و عالیات نصب کنند.

مسئول ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات گیلان در ادامه افزود: برای شناساندن این ستاد باید استفاده از فضای مجازی در اولویت باشد و از متخصصان دلسوز فضای مجازی استفاده شود.

دوهندو در ادامه به طرح باران مهر( طرح آبرسانی به روستاهای فاقد آب شرب) بنام نامی سردار دلها اشاره کرد و گفت :در تفاهمنامه ای که با آبفای گیلان و ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بسته شد ستاد بازسازی عتبات عالیات استان طرح آب رسانی به 17 روستای که فاقد آب شرب هستند با تانکرهای خریداری شده توسط ستاد را بر عهده گرفته است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان