جمعه, 04 اسفند 1402
جمعه, 04 اسفند 1402

حکایت گیلان | هادی زبده شیرکوهی رسما از هیات مدیره باشگاه استقلال جدا شد

استعفای هادی زبده شیرکوهی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال پذیرفته و به وی ابلاغ شد.

به نقل از طرفداری، دقایقی پیش برخی رسانه ها از پذیرش استعفای عضو هیات مدیره باشگاه استقلال خبر دادند. هادی زبده شیرکوهی که هفته گذشته با استعفایش مخالفت شده بود، از امروز دیگر عضو هیات مدیره استقلال نیست.

هادی زبده شیرکوهی عضو هیات مدیره استقلال چندی پیش استعفای خود را به وزیر ورزش ارائه کرد و البته این استعفا مورد موافقت نگرفت.

شیرکوهی در آخرین نشست هیات مدیره هم شرکت نکرد و در نهایت امروز با استعفای وی موافقت شد و رسما از جمع اعضای هیات مدیره خارج شد.

جدایی و پذیرفتن استعفای این عضو هیات مدیره استقلال امروز صبح به وی ابلاغ شد تا به این ترتیب اسماعیل‌ خلیل ‌زاده، مهدی عبدیان، حجت نظری و حمیدرضا آصفی اعضای هیات مدیره فعلی باشگاه باشند.

گفته می شود دلیل اصلی پذیرش استعفای شیرکوهی از سوی سلطانی فر، اصرار این عضو هیات مدیره به جدایی از مجموعه آبی بود. زبده شیرکوهی مدعی بود نه فرصت شرکت در جلسه ها را دارد و نه در این مقطع می تواند کاری برای استقلال انجام بدهد.

انتخاب جانشین زبده بر عهده سلطانی فر، رییس مجمع باشگاه استقلال است. عده ای تصور می کنند با کنار گذاشته شدن زبده شیرکوهی، فضا برای حضور مددی در هیات مدیره مساعد می شود و گروهی هم نامداری، طلبکار 30 و چند میلیاردی استقلال را گزینه نشستن روی صندلی پنجم هیات مدیره می نامند اما به گفته منابع آگاه، اگر انتخاب گزینه ای قطعی شده بود سلطانی فر همین امروز همراه با ابلاغ پذیرش استعفای زبده شیرکوهی، حکم عضو جدید را هم ابلاغ می کرد. پروسه انتخاب و معرفی عضو پنجم هیات مدیره حدود یک ماه به طول می انجامد و احتمالا اواخر دی ماه یا اوایل بهمن ماه، عضو جدید معرفی خواهد شد.

یکی از مدیران ارشد وزارت ورزش به طرفداری گفت هنوز مجمع فردی را برای عضویت در هیات مدیره معرفی نکرده است و تمام نام هایی که شنیده می شود، نظیر مددی، نامداری و ... فقط گمانه زنی است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان