شنبه, 26 خرداد 1403
شنبه, 26 خرداد 1403

اختصاصی حکایت گیلان | محمدهادی مرادی: اکران مردمی فیلم سینمایی «چند میگیری گریه کنی2» ساخته علی توکل‌نیا، دوشنبه 2 خرداد، با حضور حامد آهنگی و ابوالفضل پورعرب، بازیگران این فیلم در سینما 22 بهمن برگزار شد.

حامد آهنگی طی صحبت‌هایش پیش از اکران فیلم، گفت: من برای آمدن به رشت بسیار ذوق داشتم. مردمان گیلان، مردمانی باسواد، بافرهنگ و هنردوست هستند. هفته‌ی پیش، در اکران عمومی فیلم در پردیس آزادی تهران، زمانیکه تصمیم گرفته شد در رشت هم اکران مردمی داشته باشیم، آقای پورعرب، که علاقه فراوانی به مردم گیلان و رشت دارد، اولین نفر ابراز تمایل کرد که به رشت بیاید.


آهنگی در تمجید از پورعرب گفت: «بدون تردید ابوالفضل پورعرب در 45 سال اخیر، تک سوپراستار سینمای ایران بوده، هست و خواهد بود.» وی در ادامه با اشاره به تیپ ابوالفضل پورعرب گفت: ابوالفضل پورعرب در اکران مردمی پردیس آزادی با یک پیراهن ساده و یک شلوار لی حضور پیدا کرد؛ اما چون می‌دانست که مردم گیلان، مردم شیک و باکلاسی هستند، کراوات زد!

حامد آهنگی در ادامه با لحن مخصوص خود در برنامه «جوکر» که به تقلید از خواننده ایرانی ساکن در خارج کشور است، چند دقیقه‌ای برای حضار صحبت کرد و ادامه داد: «به افتخار آقای صدا دست بزنید!»
این کمدین گیلانی در ادامه یادی از مرحوم رضا نظری کرد و او را دوست، همکار و کمدین شماره یک گیلان دانست و از حضار در سالن خواست او را تشویق کنند.
در آخر، جابر وثوق، کمدین گیلانی، به روی صحنه آمد و به همراه حامد آهنگی از حضار در سالن برای حضور و همراهی‌شان قدردانی کردند.

photo 2022 05 24 12 40 43

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان