سه شنبه, 02 مرداد 1403
سه شنبه, 02 مرداد 1403
حسام الدین آشنا در توئیتی به معاون رئیسی:
 تحمل شنیدن پشت پرده آن غروب جمعه تا غروب دوشنبه را دارید؟
4 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان | حسن روحانی، رئیس جمهوری پیشین کشورمان طی هفته ای که گذشت در جلسه دوره‌ای با وزیران و معاونانش در دولت‌های یازدهم و دوازدهم درباره شرکت خود در انتخابات مجلس خبرگان رهبری گفته بود: 

«من به عنوان ...

به گزارش حکایت گیلان |در جلسه علنی نوبت عصر امروز دوشنبه مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی جزییات لایحه برنامه هفتم توسعه و در زمان بررسی جزء ۱ بند «ب» ماده ۴۶ لایحه «دولت مکلف است با به کارگیری ...

روزنامه همشهری و دوستی خاله خرسه با دولت؛
دولت تا کی می خواهد قیمت فعلی بنزین را حفظ کند؟
15 آبان 1401

اختصاصی حکایت گیلان | روزنامه همشهری در تحلیل وضعیت قیمت بنزین نوشته است: «درصورت افزایش ناترازی بین تولید و مصرف بنزین، سیاست دولت و وزارت نفت چه خواهد بود و تا چه زمان می‌توانند بنزین را با قیمت فعلی حفظ ...

یک کارشناس انرژی گفت: صحبت از این است که دولت یارانه‌ای را در برابر این افزایش قیمت بنزین در نظر بگیرد و این یارانه‌ها نیز به واسطه تخصیص کارت انرژی به دست مردم برسد.

به گزارش حکایت گیلان | طرح بازتوزیع بنزین ...

به گزارش حکایت گیلان | علی مطهری، نایب‌رئیس سابق مجلس در آستانه دومین سالگرد حوادث ۲۵ آبان توئیتی را در این باره منتشر کرد.

وی نوشت:حوادث آبان ۹۸ ناشی از اجرای بد یک تصمیم درست بود. زمانی‌که دولت و مجلس از ...

حکایت‌گیلان | دولت در آبانماه سال ۹۸ قیمت بنزین را سه برابر کرد. آیا اقدام دولت فایده‌ای هم داشته که با این شدت با هرگونه اعتراضی برخورد کرد؟

 «ملت ایران به شما وعده افزایش یارانه نقدی می‌دهند، اما به شما ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان