شنبه, 29 اردیبهشت 1403
شنبه, 29 اردیبهشت 1403

به گزارش حکایت گیلان | مدیرکل راه و شهرسازی گیلان، از ثبت نام ۱۷۰۰ نفر در سامانه جوانی جمعیت خبر داد و تاکید کرد: ۷۰۰ نفر مشمول شناخته شدند و به دنبال تخصیص زمین هستیم؛ البته بیش از ۱۰۰ نفر ...

مدیر کل راه و شهرسازی گیلان عنوان کرد:
تامین ۶۰ هکتار زمین توسط دستگاه های گیلان برای خانه دار شدن مردم
29 آبان 1402

به گزارش حکایت گیلان | مدیر کل راه و شهرسازی گیلان، با بیان اینکه برای ساخت ۱۱ هزار واحد کمبود زمین داریم، گفت: مقرر شد ۶۰ هکتار زمین توسط دستگاه‌ها تامین شود تا شاهد خانه‌دار شدن مردم باشیم.

محمدرضا فلاحتگر با ...

به گزارش حکایت گیلان | سرپرست راه و شهرسازی گیلان از ثبت نام ۱۴۷۵ خانوار متقاضی زمین در طرح جوانی جمعیت خبر داد و گفت: ۵۷۳ نفر از ثبت نام کنندگان تایید نهایی شدند.

محمدرضا فلاحتگر، با اشاره به آخرین وضعیت ...

به گزارش حکایت گیلان | درحالی ساخت برخی پروژه‌های نهضت ملی مسکن هنوز آغاز نشده که راه و شهرسازی تهران با ارسال پیامک هشدار از متقاضیان خواسته آورده خود را به ۲۲۰ میلیون تومان افزایش دهند.


مصوبه مهم مجلس؛ به ...


یک ساعت برای زمین
5 فروردین 1402

به گزارش حکایت گیلان | از سالِ ۲۰۰۷ و با پیشنهاد استرالیایی‌ها در ساعتِ ۸:۳۰ شبِ آخرین شنبه ماهِ مارس بناهای شاخص به‌مدت یک ساعت خاموش می‌شود؛ اقدامی نمادین با هدف جلب توجه به پیامد‌های تغیرات اقلیمی.

از آن زمان دست‌کم ...

به گزارش حکایت گیلان | تلسکوپ فضایی «جیمز وب» ناسا، نخستین سیاره که «شبیه‌ترین سیاره کشف‌شده به زمین» تا به حال بوده است را کشف کرد. این سیاره کشف‌شده را که «ال‌اچ‌اس۴۷۵بی» نام نهاده‌اند، تقریباً به اندازه کره زمین است ...

به گزارش حکایت گیلان | سید کریم پوراکبری ، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ماسال گفت : ۱۶ هزار مترمربع از زمین‌های منابع طبیعی در روستای ورمیه ماسال از ۲ متصرف پس گرفته شد.

وی گفت: متصرفان این زمین‌ها را با کشیدن سیم خاردار تصرف کرده بودند که ...

اختصاصی حکایت گیلان | مائده (بهار)فرد لرزجانی

میراث روح و جان/ گردی پهن جهان/ برآنیم تا قدر بدانیمُ در آغوش بگیریمش

در نکوداشت روز جهانی زمین پاک(گیاه آوری) (international earth day)
سیاره ای به نام زمین و عناصر چهارگانه اش:آب،خاک،هوا و آتش که ...

سازمان فضایی آمریکا، ناسا، می‌گوید احتمال برخورد یکی از خطرناک‌ترین‌ سیارک‌های منظومه شمسی به کره زمین بیشتر از آن چیزی است که پیشتر تخمین زده می‌شد.

به گزارش حکایت گیلان | بنابر محاسبات جدید، شانس برخورد سیارک بنو با زمین در ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان