یکشنبه, 31 تیر 1403
یکشنبه, 31 تیر 1403
برای هم افزایی و تسریع در عملیات عمرانی پروژه های شهری رشت :
فرمانده پلیس راهور گیلان و شهردار رشت از پروژه های طرح میثاق بازدید کردند
23 بهمن 1402

 حکایت گیلان |پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان با همراهی شهردار رشت در راستای هم افزایی و تسریع در عملیات عمرانی سطح شهر از پروژه های طرح میثاق بازدید کردند.

 به نقل از مدیریت ارتباطات شهرداری رشت، امیر طالبی ...

به گزارش حکایت گیلان |رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان از تصادف دلخراش سواری سمند متواری و عابر پیاده خبر داد.

سرهنگ"امیر طالبی" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت: 

در ساعت ۲۰:۰۰ روز ۱۱ ...

به گزارش حکایت گیلان | رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان «سرهنگ امیر طالبی» در تشریح این خبر بیان داشت: عصر امروز مورخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پراید وانت با یک دستگاه خودروی ۲۰۶ ...

به گزارش حکایت گیلان | رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان از تصادف سواری پراید با تیر چراغ برق خبر داد.

سرهنگ"امیر طالبی" با اعلام این خبر گفت: در صبح امروز با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر ...

اختصاصی حکایت گیلان | معاون مرکز مدیریت راه‌های کشور با اشاره به انباشت استان‌های شمالی یا به عبارت دیگر ورود خودرو به استان‌های شمالی در این ایام خاطرنشان کرد: بیشترین وسیله نقلیه تا روز چهارشنبه ۳۰ تیر ماه به تعداد ۴۴ ...

حکایت گیلان | سرهنگ امیر طالبی با اشاره به پایان تعطیلات استان‌های تهران و البرز و بازگشت مسافران، اظهار کرد: با آغاز محدودیت‌ها از تاریخ ۲۸ تیر ماه تاکنون شش هزار و ۸۰۷ خودرو اعمال قانون شدند.

وی در گفتگو با بخش ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان