دوشنبه, 07 خرداد 1403
دوشنبه, 07 خرداد 1403

به گزارش حکایت گیلان | زلفی‌گل از بازنگری آیین‌نامه بازنشستگی اساتید خبر داد و گفت: اگر استادی پایان‌نامه کارشناسی ارشد و یا دکتری را در راستای سامانه «نان» اجرایی کرده باشد، بازنشستگی وی یک سال تمدید می‌شود.

وی تاکید کرد: سقف ...

به گزارش حکایت گیلان | دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از عدم پذیرش استعفای رییس سازمان سنجش آموزش کشور توسط وزیر علوم خبر داد.

به نقل از مهر ، حجت‌الاسلام عبدالحسین خسروپناه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در حاشیه مراسم تقدیر ...

به گزارش حکایت گیلان | شهرهای یزد و خجند بر اساس تفاهم‌نامه همکاری میان جمهوری اسلامی ایران و تاجیکستان خواهرخوانده می‌شوند.


به نقل از روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: محمدمهدی اسماعیلی که روز گذشته به همراه رئیس جمهور ...

به گزارش حکایت گیلان | وزیر علوم گفت: در آیین‌نامه دانش‌بنیان مجوز استخدام ۳۰۰ نیرو برای پارک‌های علم و فناوری و بخش پژوهشی گرفته شده است.

محمدعلی زلفی‌گل امروز در پنجاه و هفتمین اجلاس معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه‌ها، مراکز آموزش ...

دبیر شورای صنفی دانشگاه شریف:
با کسانی مواجه بودیم که حرف وزیر علوم را هم قبول نمی کردند
12 مهر 1401

به گزارش حکایت گیلان | روزنامه شرق نوشت:  اخبار یکی پس از دیگری منتشر می‌شد و حکایت از اوضاع  خاص در دانشگاه شریف داشت. اخبار نگران کننده بود فعالان دانشجویی با سابقه‌تر، نگران تکراری رخدادهای کوی دانشگاه بودند. احتمالا به ...

 حکایت گیلان | وزیر علوم درباره برگزاری مجازی دروس عمومی گفت: هیچ کلاس مجازی برای دروس رسمی نداریم اما از تجربه دوران آموزش مجازی برای فوق برنامه‌ها استفاده خواهیم کرد به عنوان مثال اساتید می‌توانند کلاس‌های بیشتری را برای دانشجویان ...

ادامه سفرهای غیرتخصصی وزرای دولت به گیلان؛
وزیر علوم چه ربطی به علوم پزشکی و صنعت گیلان دارد؟!
7 شهریور 1401

اختصاصی حکایت گیلان | صبح امروز وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برای افتتاح از چندین طرح صنعتی و درمانی امروز وارد گیلان شد. افتتاح کارخانه نوین پینک ( واحد تولیدی که چند سال پیش افتتاح شده بود)  و  افتتاح نمادین ...

دفاع وزیر علوم از نحوه برخورد دانشگاه ها با پوشش دانشجویان؛
اگر افرادی از این قوانین تبعیت نکردند، طبق قانون باید مجاب شوند
10 اردیبهشت 1401

به گزارش حکایت گیلان | وزیر علوم در واکنش به اعتراضات برخی دانشجویان درباره پوشش و برخورد دانشگاه با آنها گفت: دانشجویان باید از قوانین دانشگاه تبعیت کنند.

محمدعلی زلفی گل امروز در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره اعتراضات دانشجویی در ...

اختصاصی حکایت گیلان | با حکم وزیر علوم دکتر فرید نجفی عضو هیات علمی مهندسی مکانیک به عنوان سرپرست دانشگاه گیلان منصوب شد.

نجفی دارای مدرک تحصیلی دکتری مهندسی مکانیک  گرایش رباتیک و سیستمهای کنترل  از  دانشگاه فنی مسکو  است. وی مدرک ...

اختصاصی حکایت گیلان | بعد از روی کار آمدن وزیر جدید علوم رایزنی ها برای. انتصاب روسای دانشگاه گیلان ادامه دارد که در این میان چندین گزینه شانس بالاتری دارند تا جانشین مدیریت هشت ساله دکتر رضی در این دانشگاه شوند. 

در ...

حکایت گیلان | وزیر اسبق علوم گفت: هم انقلاب فرهنگی و هم فاجعه‌ ۱۸ تیر دو ضربه‌ اساسی به هدف استقلال دانشگاه، فضای امن علمی و مطالبات دانشجویی و دانشگاهیان در این زمینه بود. اقدام به استعفای وزیر علوم در ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان