چهارشنبه, 12 مهر 1402
چهارشنبه, 12 مهر 1402
نامه سرگشاده نوبخت به رئیسی؛
آماده جلسه با مدیران اقتصادی درباره عملکرد دولت قبل هستم
3 شهریور 1402

محمدباقر نوبخت، در نامه سرگشاده به سید ابراهیم رئیسی، برای جلسه با مدیران اقتصادی درباره عملکرد اقتصادی دولت قبل اعلام آمادگی کرد.

نوبخت در این نامه با رد ادعای رشد اقتصادی ۰٫۴ درصدی در زمان تحویل دولت قبل، با استناد به ...

ورود حزب اعتدال و توسعه به انتخابات مجلس؛
نوبخت و جعفرزاده در حوزه های انتخابیه تهران و رشت ثبت نام کردند
23 مرداد 1402

اختصاصی  حکایت گیلان | پیش ثبت نام انتخابات مجلس دوازدهم روز گذشته به پایان رسید و نزدیک 50 هزار نفر در انتخابات مدارک خود را ارسال کردند.

محمدباقر نوبخت دبیر کل حزب اعتدال و توسعه و رئیس سازمان برنامه و بودجه ...

به گزارش حکایت گیلان | رئیس جمهور در حکمی محمود عسکری آزاد را به عنوان دستیار خود منصوب کرد.

سید ابراهیم رئیسی در حکمی محمود عسکری آزاد را به عنوان دستیار رئیس جمهور منصوب کرد.

او که جانشین معاونت سازمان مدیریت و ...

سخنگوی دولت تغییرات دولت را اعلام کرد؛
رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر جهاد کشاورزی برکنار شدند
22 فروردین 1402

به گزارش حکایت گیلان | سخنگوی دولت تغییرات جدید کابینه را اعلام کرد که منجر به انتصاب مدیران جدید سازمان برنامه و بودجه و صندوق نوآوری و شکوفایی و همچنین سرپرست جدید وزارت جهادکشاورزی شد. 

علی بهادری جهرمی در گفتگو با ...

به گزارش حکایت گیلان | خبرگزاری‌های فارس، تسنیم و ایسنا از برکناری رئیس سازمان برنامه و بودجه خبر داده اند. فردی که به تازگی معتقد بود ۹۷ درصد منابع مصوب بودجه سال گذشته وصول شده و با وجود تحمیل هزینه‌هایی از ...

در نامه مخبر به رئیسی؛
آموزش و پرورش مقصر کوتاهی در حقوق معلمان اعلام شد
10 فروردین 1402

به گزارش حکایت گیلان | معاون اول رئیس جمهوری گفت: پس از برگزاری جلسات متعدد با دستگاه‌های اجرایی و نظارتی و بررسی اسناد و مدارک و توضیحات دست‌اندرکاران مشخص شد کوتاهی و نحوه اقدام وزارت‌ آموزش و پرورش علت اصلی ...

سازمان برنامه وآموزش و پرورش همدیگر را مقصر اعلام کردند؛
سال تمام شد و حقوق فرهنگیان کامل پرداخت نشد!
29 اسفند 1401

به گزارش حکایت گیلان | با نهایی شدن احکام رتبه‌بندی فرهنگیان، قرار بود معوقات مربوط به رتبه‌بندی برای فرهنگیان مشمول، واریز شود اما تعداد زیادی از فرهنگیان اعلام کرده اند که در آخرین لحظات سال 1401 حقوق اسفند و معوقات ...

به گزارش حکایت گیلان | صدها تن از افراد دارای معلولیت و مدیران مراکز غیردولتی تحت پوشش بهزیستی در اعتراض به معوقات حدود ۱۰ ماهه خود و همچنین عهدشکنی و عدم پایبندی  مسئولان برنامه و بودجه به تعهداتشان، مقابل این ...

به گزارش حکایت گیلان | به گفته‌ی معلولان، ۴۹ درصد از بودجه‌های سازمان بهزیستی در حوزه‌های اجتماعی، پیشگیری و توانبخشی، تاکنون پرداخت نشده است و این مسئله، جامعه هدف بهزیستی، به ویژه معلولان، را دچار مشکلات مضاعف کرده است!

ایسکا نیوز ...

به گزارش حکایت گیلان | جمعی از  معلولان مقابل سازمان برنامه و بودجه در اعتراض به وضعیت اسف‌بار معیشتی و بودجه‌های معوقه  توانبخشی اعتراض خود را اعلام کردند.

معترضان با در دست داشتن پلاکاردهایی اعتراض خود را به عدم توجه سازمان ...

به گزارش حکایت گیلان | رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه دولت روند کاهشی تورم را مدیریت می‌کند، تصریح کرد: این روند کاهشی به تدریج ادامه می‌یابد و امیدواریم سال آینده نیز تداوم داشته باشد.  

سیدمسعود میرکاظمی چهارشنبه شب ...

وزیر اقتصاد با بیان اینکه پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه افزایش ٢٠ درصدی حقوق است، تاکید کرد: البته این پیشنهاد قطعی نیست و ممکن است مصوب نشود.
به گزارش حکایت گیلان | وزیر اقتصاد با بیان اینکه پیشنهاد سازمان برنامه ...

پاسخ استاندار  به انتقادات سردبیر حکایت گیلان:
نیازی به حضور وزرا در گیلان نیست، خودم بلدم امتیاز بگیرم!+فیلم
6 شهریور 1401

اختصاصی حکایت گیلان | در نشست خبری استاندار گیلان ، وی در پاسخ به انتقادات سردبیر حکایت گیلان ابراز داشت که نیازی به حضور وزرا در استان گیلان ندارد و خودش بلد است امتیاز بگیرد.

در بخشی از پرسش سامان بدر ...

به گزارش حکایت گیلان | به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت - کارشناسان سازمان برنامه و بودجه کشور با همراهی سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت ضمن نظارت از روند پیشرفت احداث ...

با همراهی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان؛
دیدار مسوولان حوزه سلامت سازمان برنامه و بودجه کشور با استاندار گیلان
20 تیر 1401

 حکایت گیلان | مسئولان سازمان برنامه و بودجه در امور سلامت و امور اجتماعی با اسدالله عباسی_ استاندار گیلان، دیدار و در خصوص پروژه‌های عمرانی این استان گفت و گو کردند.

به گزارش وبدا، پیش از ظهر امروز، مهندس حسن حسینی_معاون ...

معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با اشاره به انتشار شاخص قیمت کالاها و خدمات مصرفی خانوارها نرخ تورم کشور و استان طی خرداد‎ماه امسال گفت: نرخ تورم در گیلان ۱.۲ درصد از میانگین کشوری بالاتر ...

حکایت گیلان | معاون سازمان برنامه و بودجه در سخنانی قیمت واقعی بنزین را اعلام کرد.

حمید پورمحمدی گفت: با ادامه سیاست ارز ۴۲۰۰ تومانی دولت برای تامین ارز کالاهای اساسی اقدام به خرید از سامانه نیما می‌کند و این کار ...

اینستانوشت مختار جباری؛
شراره های سیاست و بى طرف نماندن دستگاه بوروکراسى
24 آذر 1400

به گزارش حکایت گیلان | مختار جباری روزنامه نگار و پژوهشگر با اشاره به حواشی انتصاب رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان نوشت: 

١-داستان ساده است:
اواخر دولت پیشین رئیس سازمان برنامه بودجه گیلان که البته از قدیم هم ریاست حزب ...

به گزارش حکایت گیلان | بخشنامه ای که  از طرف محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به کلیه دستگاههای اجرایی ابلاغ شده است خبر مهمی برای بازنشستگان دارد. 

محمد باقر نوبخت در بخشنامه ای به کلیه دستگاههای اجرایی اعلام کرد ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان