چهارشنبه, 12 مهر 1402
چهارشنبه, 12 مهر 1402

به گزارش حکایت گیلان | روزنامه همشهری، ارگان مطبوعاتی شهرداری تهران نتایج یک نظرسنجی قابل تامل درباره حجاب را منتشر کرده که بحث برانگیز شده است.

این روزنامه مدعی شده است:

 نتایج نظرسنجی کشوری نشان می‌دهد 79درصد زنان درصورت لغو قانون حجاب، ...

به گزارش حکایت گیلان | پس از انتشار نظرسنجی آذری‌جهرمی در مورد "محدودیت اینترنت و رشد پیام‌رسان‌های داخلی" او در پست دیگری در کانالش نوشت:

کاش واقعیت جامعه و ذهن مردم هم با دستکاری باتهای سایبری قابل تغییر بود.

دوستان عزیز سایبری ...

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها:
در یک نظرسنجی 83 درصد مردم در اعتراضات شرکت نکرده اند ولی معترض اند
10 آبان 1401

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور کار دانشجویان را در این دوره سخت و مهم دانست و گفت: بخشی از این رفتارها در فضای دانشگاه عادی نیست چون ناسزاگویی، خشم و نفرت یک امر عجیب است و ...

 حکایت گیلان | پس از لبنانِ صدرنشین، چهار کشور همسایه ایران قرار دارد. ترکیه (۴۸ درصد)، عراق (۴۶ درصد)، ارمنستان (۴۶ درصد) و افغانستان (۴۱ درصد) به ترتیب جایگاه دوم تا پنجم خشمگین‌ترین مردم جهان را به خود اختصاص داده‌اند.

موسسه ...

واکنش روزنامه دولت به نظرسنجی درباره محبوبیت رئیسی:
اکثریت مردم از زندگی لذت می برند!
13 تیر 1401

به دنبال نظرسنجی «گروه استاسیس» که در هفته آخر خرداد ماه سال ۱۴۰۱ انجام شد، ومیزان رضایت از عملکرد ابراهیم رئیسی، ۲۸ درصد اعلام گردید روزنامه ایران به این خبر واکنش نشان داد.

به گزارش حکایت گیلان | در بخشی از ...

به گزارش حکایت گیلان | نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می دهد دونالد ترامپ با اختلاف دو امتیاز از جو بایدن، رقیب احتمالی خود در انتخابات ۲۰۲۴ پیش افتاده است.

این نظرسنجی که روز جمعه توسط دانشکده امرسون منتشر شد نشان ...

به گزارش حکایت گیلان | ایسپا موج نهم نظرسنجی انتخابات ریاست جمهوری را با جامعه آماری افراد بالای ۱۸ سال کل کشور (شهر و روستا) از طریق مصاحبه تلفنی در تاریخ ۱۶ و ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ اجرا کرده است.

 در این ...

ادعای رئیس سازمان صداوسیما؛
طبق نظرسنجی ها، مردم هم به ما علاقه دارند، هم اعتماد!
4 آذر 1399

حکایت گیلان |رئیس سازمان صداوسیما بر اساس نظرسنجی‌هایی مدعی شد که این رسانه در رأس اعتماد مردم قرار دارد. علی عسگری البته اشاره‌ای به جزئیات این نظرسنجی‌ها نکرد.

رئیس سازمان صداوسیما بر اساس نظرسنجی‌هایی مدعی شد که ...

حکایت گیلان |به نقل از ایسنا: سامسونگ بهترین کارفرمای جهان از دید نشریه فوربس معرفی شد.

نظرسنجی از ۲۵۰۰ کارمند خارجی در ۷۵۰ شرکت و ۴۵ کشور نشان می دهد آنها از کار کردن برای شرکت های بزرگ چندملیتی رضایت بالایی ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان