شنبه, 30 تیر 1403
شنبه, 30 تیر 1403
دعوای نماینده تالش و وزیر راه بالا می گیرد؟
حاشیه های دست رد وزیر از آستارا تا صحن مجلس + فیلم
12 دی 1402

اختصاصی حکایت گیلان |طاها عبدالهی:عصر روز شنبه نهم دی با یک حاشیه پر رنگ تر از متن در کنار رودخانه مرزی آستارچای به پایان رسیده است. حاشیه های ایجاد شده میان نمانیده تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با ...

آستارا-آستارا و دیدگاه های متفاوت ایران و آذربایجان
خواسته ایران رفع سوء تفاهمات؛ طرف آذری توسعه حمل و نقل و ترانزیت
10 دی 1402

اختصاصی حکایت گیلان | طاها عبدالهی:جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان پس از یک دور تنش فزاینده و استقرار نیروهای نظامی در نزدیکی مرزها بالاخره سر میز مذاکره نشستند. مذاکراتی که بی گمان بانی آن فدراسیون روسیه است. هنگام بروز ...

به گزارش حکایت گیلان | فرماندار آستارا از به حرکت در آمدن کشتی تجاری به گل نشسته در بندر آستارا و ادامه مسیر به مقصد بندر هوسان باکو خبر داد.

محمدرضا شهاب زاده در جمع خبرنگاران در خصوص کشتی تجاری به ...

رایزنی اتاق مشترک ایران روسیه با نمایندگان حمل و نقلی داغستان روسیه
تسریع و تنوع بخشی به مسیرهای ترانزیتی با محوریت بنادر منطقه آزاد انزلی
13 آبان 1402

به گزارش حکایت گیلان | به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی؛ وی با بیان اینکه یکی از مهمترین چالش های پیش روی بازرگانان ایرانی در مسیر توسعه صادرات و تسهیل مراودات با روسیه ...

به گزارش حکایت گیلان | پدر امیررضا معصومی قهرمان کشتی جهان اعلام کرده تاکنون تصمیمی برای کشتی گرفتن امیررضا معصومی برای کشور آذربایجان گرفته نشده است و باید دید که آیا فدراسیون کشتی به این قهرمان نیاز دارد یا خیر!

فردین ...

به گزارش حکایت گیلان | شهروند جمهوری آذربایجان که در ایران به دلیل ارتکاب به جرم دستگیر و زندانی شده بود به دلایل انساندوستانه آزاد و در مرز آستارا تحویل مقامات قضایی آذربایجان شد.

ک منبع آگاه اعلام کرد که روز پنجشنبه ...

به گزارش حکایت گیلان |وزیر اقتصاد با اشاره به برخی شیطنت‌ها در خصوص طولانی شدن تشریفات گمرکی، گفت: سال آینده به میزان ایکس ری های موجود آشکارسازهای جدید در گمرکات سراسر کشور نصب خواهد شد.

به نقل از تسنیم، احسان خاندوزی ...

حکایت گیلان | در پی حمله مسلحانه به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران و دستگیری فرد مهاجم، پیگیرهای انتظامی و امنیتی و واکنش‌ها در این باره آغاز شده است .

به گزارش ایسنا، به گفته رئیس پلیس پایتخت فردی که صبح امروز جمعه ...

حکایت گیلان | مدیرکل مدیریت بحران گیلان با اشاره به وقوع آتش‌سوزی مهیب در جنگل‌های جمهوری آذربایجان، نسبت به احتمال سرایت آتش به جنگل‌های گیلان هشدار داد.

به نقل از ایسنا، امیر مرادی با اشاره به وقوع آتش سوزی مهیب در جنگل های جمهوری ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان