سه شنبه, 02 مرداد 1403
سه شنبه, 02 مرداد 1403

به گزارش حکایت گیلان | رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان ، با بیان اینکه مشکلی در تامین کالا‌های اساسی در استان وجود ندارد ، گفت: ۶۰ هزار تن گندم در انبار‌های استان ذخیره سازی شده است.
صالح محمدی با اشاره ...

به گزارش حکایت گیلان | جایگزین‌کردن قند و شکر معمولی با شیرین‌کننده‌های طبیعی مثل عسل یا شربت افرا راه سالمی برای استفاده از مزه شیرین به نظر می‌رسد، اما آیا واقعاً همین‌طور است؟

بیشتر افراد روزانه بیشتر از ۱۷ قاشق چای‌خوری ...

به گزارش حکایت گیلان | معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: بنا به مصوبه هفتمین جلسه تنظیم بازار محصولات کشاورزی ، توزیع شکر در سامانه بازارگاه به صورت سهمیه بندی استانی و براساس دستور العمل نحوه فعالیت اعضای زنجیره تامین و ...

مدیر جهاد کشاورزی املش خبر داد:
آغاز برداشت نیشکر از مزارع املش
4 دی 1402

به گزارش حکایت گیلان | مدیر جهاد کشاورزی املش، از آغاز برداشت نیشکر از مزارع این شهرستان توسط دو نیشکرکار املشی خبر داد و گفت: ارزش هر کیلو شکر قهوه ای ۱۸۰ هزار تومان است.

طاهر غلامی امروز، ۴ دی ماه ...

به گزارش حکایت گیلان | رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران گفت: از ابتدای امسال در دو مرحله (هر بار ۱۵ درصد) قیمت روغن خوراکی کاهش پیدا کرد که این خبر خوشی برای مصرف‌کنندگان بود.

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران ...

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی خبر داد:
شکر کمیاب شد / چای گران می شود و برنج داخلی پنجاه درصد ارزان شد
13 شهریور 1402

به گزارش حکایت گیلان | رضا کنگری، رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی، در رابطه با قیمت برنج ایرانی اظهار کرد: در حال حاضر به‌علت افزایش عرضه نسبت به تقاضا برای برنج ایرانی قیمت این محصول با کاهش حدود ۵۰ درصدی ...

به گزارش حکایت گیلان | معاون استاندار لرستان با بیان اینکه قیمت مصوب شکر در طی روزهای آینده اعلام خواهد شد، گفت: قیمت هر کیلو شیر نیز ۱۵ هزار تومان مصوب شده است.سیروس ابراهیمی، معاون اقتصادی استاندار لرستان در جلسه ...

به گزارش حکایت گیلان | به استناد به نامه انجمن صنفی کارخانه‌های قند و شکر ایران، شکر گران شده و نرخ مصوب آن برای هر کیلوگرم به مبلغ ۲۵ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است.

شکر از جمله کالاهای اساسی ...


بستنی هم گران می شود
31 اردیبهشت 1401

به گزارش حکایت گیلان | ایلنا نوشت: رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان بستنی و آبمیوه تهران گفت: از اول خرداد، بستنی و آبمیوه افزایش قیمت ۲۵ درصدی خواهد داشت.

اسکندر آزموده با بیان این خبر افزود: مواد اولیه بستنی مثل شیر ...

به گزارش حکایت گیلان | دبیر انجمن صنفی صنایع قند و شکر گفت:‌قیمت شکر در سال ۱۴۰۱ یکسان سازی شد و قیمت جدید شکر برای سال جاری ۱۸۰۰۰ تومان به ازای هر کیلوگرم درب کارخانه تعیین شد.

بهمن دانایی دبیر انجمن ...

به گزارش حکایت گیلان | رییس اتحادیه قنادان تهران از افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت مواد اولیه تولید شیرینی خبر داد و گفت: در یک هفته آینده درباره میزان افزایش قیمت شیرینی با توجه به رشد قیمت مواد اولیه تولید تصمیم ...

به گزارش حکایت گیلان | بازار کالاهای اساسی و مصرف مردم در شب عید با نوسانات قیمت به‌رو است، به‌عنوان نمونه در طول یک هفته مصرف روغن توسط واحدهای تولیدی به‌صورت قطره‌چکانی صورت می‌گیرد که همین امر باعث نگرانی مردم ...

به گزارش حکایت گیلان | مطابق اعلام وزارت صنعت، شکر با رشد ۷۵.۹ درصدی بیشترین افزایش قیمت را در کالا‌های اساسی آنهم در ۹ ماهه امسال به خود اختصاص داده است.

براساس جدیدترین آمار اعلامی ازسوی وزارت صنعت که به موضوع ...

ازآنجاکه شکرْ نوعی مادۀ غذایی است و مضرات آشکار آن در مقایسه با مضرات نیکوتین، کافئین و الکل (حداقل به‌صورت کوتاه‌مدت و با مصرف کم) بسیار ملایم‌تر است، این ماده توانسته در برابر حملات از منظر مبانی نظری و کاربردیِ ...

حکایت گیلان | اگر در چای و قھوه خود شکر نریزیم و به نوشابه و شیرینی ھم لب نزنیم، باز ھم ممکن است که در حال مصرف مقدار زیادی شکر باشیم.

در اینجا ۹ رفتار غلطی که بعد از ترک شکر ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان