یکشنبه, 30 اردیبهشت 1403
یکشنبه, 30 اردیبهشت 1403
روابط عمومی دادستانی تهران:
شبنم نعمت زاده در زندان اوین است
22 آبان 1402

به گزارش حکایت گیلان | شایعه مطرح شده در مورد متواری بودن شبنم نعمت‌زاده صحت ندارد و این محکوم اقتصادی هم‌اکنون در زندان اوین است و خبر متواری بودن وی کذب محض است.

▫️وی مدتی پیش طبق قانون و بر اساس ...

به گزارش حکایت گیلان | همسر نیلوفر حامدی، روزنامه‌نگار زندانی از انتقال ۵ زندانی سیاسی زندان قرچک به بند زنان زندان اوین خبر داد.


 محمد حسین آجرلو در توییتر نوشت: «هر پنج زندانی سیاسی زندان قرچک از جمله همسرم نیلوفر حامدی، ...

توسط مراجع قضایی اعلام شد؛
فوتی های زندان اوین به 8 نفر افزایش پیدا کرد
25 مهر 1401

با احتساب فوت این ۴ نفر که متاسفانه به دلیل شدت وخامت حالشان در بیمارستان از دنیا رفتند، مجموع فوتی های حادثه درگیری زندانیان با یکدیگر و آتش سوزی شنبه شب گذشته در زندان اوین به ۸ نفر رسید.

به گزارش ...

ابراهیم عزیزی نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بررسی اتفاقات شب گذشته در زندان اوین خبر داد.
به گزارش حکایت گیلان | ابراهیم عزیزی اظهار کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی امروز به ...

بنابه ادعای خبرگزاری دولت:
آتش سوزی گسترده اوین، 4 کشته و 61 مصدوم برجای گذاشت!
24 مهر 1401

مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد: در آتش‌سوزی زندان اوین چهار زندانی بر اثر استنشاق دود درگذشتند همچنین ۷۰ زندانی نجات پیدا کردند و ۶۱ نفر مجروح شدند.

به گزارش حکایت گیلان | در پی درگیری شب گذشته بین برخی از ...

شرق گزارش خبرگزاری فارس را تکذیب کرد؛
هیچ زندانی اوین روی مین نرفته است
24 مهر 1401

به گزارش حکایت گیلان | یک منبع مطلع در سازمان زندانها گفت: در جریان اتفاقات شب گذشته، هیچ زندانی وارد محوطه نشده و خبر روی مین رفتن زندانی ها کذب است.


 یک منبع مطلع در سازمان زندانها در گفت وگو ...

به گزارش حکایت گیلان | به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، زندانیان مقیم در اوین شب گذشته با خانواده های خود تماس گرفتند. امروز هم امکان تماس طبق روال معمول در اختیار زندانیان است. 

شب گذشته و پس از اتفاق ...

به گزارش حکایت گیلان | آتش سوزی گسترده زندان اوین که منجر به بروز شایعات فراوانی شده است، به پایان رسیده است. خبرگزاری های دولتی  نوشته اند این آتش سوزی بعد از درگیری عده ای از زندانیان با یکدیگر و آتش ...

حکایت گیلان | با انتشار فیلم‌هایی از دوربین‌های مداربسته زندان اوین و ورود مجلس به بررسی موضوع، بحث تکلیف برنامه ششم توسعه برای انتقال زندان‌ها از کلانشهرها به حاشیه شهرها دوباره مورد تاکید قرار گرفت. اگرچه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ...

معاون اول قوه قضائیه:
برخی ویدئو های «اوین» مونتاژ هستند
7 شهریور 1400

به گزارش حکایت گیلان | حجت الاسلام والمسلمین محمد مصدق در پاسخ به سوالی درباره تصاویر منتشر شده از زندان اوین گفت: درجلسه‌ای که با رییس قوه داشتیم، ایشان به دادستان کل کشور  دستور دادند که با قید فوریت موضوع ...

نائب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:
فیلم های منتشر شده از اوین کار صهیونیست ها بود
7 شهریور 1400

حکایت گیلان | نائب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: براساس برنامه ششم توسعه باید زندان های اوین، قزل حصار و رجائی شهر را به شهرهای اطراف مانند قم منتقل کنیم، باید در یک فضای وسیع سوله بزنیم و ...

واکنش علی مطهری به فیلم جنجالیِ زندان اوین:
برخی شخصیت ها و رسانه ها معتقدند برای حفظ نظام هرکاری می توان کرد
4 شهریور 1400

 حکایت گیلان | علی مطهری، نماینده تهران در مجلس دهم به ماجرای انتشار فیلم دوربین‌های زندان اوین واکنش نشان داد.
علی مطهری در پاسخ به این‌که چرا وقوع بعضی از حوادث در زندان‌های کشور و تضییع حقوق زندانیان و اعتراض ...

 حکایت گیلان | سیدعلی مجتهدزاده*- ‌انتشار فیلم دوربین‌های مداربسته زندان اوین حقیقتی تلخ از آنچه را که در زندان‌های کشور رخ می‌دهد، به تصویر کشیده است. تا قبل از انتشار این فیلم‌ها قریب به اتفاق انتقادات و گزارش‌هایی که درباره ...

 حکایت گیلان |  در پی انتشار تصاویری منتسب به وضعیت زندان اوین رئیس سازمان زندان‌ها رفتار‌های مشاهده شده در این تصاویر را غیر قابل قبول خواند و عذرخواهی کرد.

محمد مهدی حاجی محمدی در توئیتر خود نوشت:

درخصوص تصاویر زندان اوین؛ مسئولیت ...

حکایت گیلان | با صدور قرار جلب به دادرسی، کیوان. الف در دادگاه انقلاب و دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه می‌رود.

به نقل از همشهری‌آنلاین؛ بازپرس دادسرای امنیت اخلاقی تهران پس از چندماه تحقیقات همه‌جانبه و مفصل برای کیوان‌.الف، متجاوز سریالی ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان