چهارشنبه, 17 خرداد 1402
چهارشنبه, 17 خرداد 1402
کنایه کرباسچی به امیرعبداللهیان:
بی اطلاعی از بازداشت خبرنگاران عجیب است
23 بهمن 1401

به گزارش حکایت گیلان | غلامحسین کرباسچی مدیرمسئول روزنامه هم‌میهن در واکنش به سخنان اخیر حسین امیرعبدالهیان مبنی بر اینکه هیچ روزنامه‌نگار و خبرنگاران بازداشت نشده است» به رویداد۲۴ می‌گوید: از جمله خبرنگاران بازداشت شده در چند ماه اخیر، خانم ...

به گزارش حکایت گیلان | النازمحمدی دبیر گروه اجتماعی روزنامه هم‌میهن با قید وثیقه از زندان اوین آزاد شد
این روزنامه‌نگار روز ۱۶ بهمن به شعبه ۲ بازپرسی دادسرای اوین احضار شده بود که از سوی بازپرس این شعبه دستور بازداشت ...

انتقاد روزنامه اصلاح طلب از نحوه مواجهه مسئولان با بحران گازی:
زمستان سخت ما کمبود عقل است
26 دی 1401

به گزارش حکایت گیلان | روزنامه اصلاح‌طلب هم میهن به مقایسه عملکرد مسئولان ایرانی و اروپایی در مواجهه با بحران گازی پرداخته است.

این روزنامه با اشاره به برنامه‌ کشورهای اروپایی برای کمبود گاز نوشت: در این سوی دنیا و در ...

روزنامه «هم‌میهن» نوشت: وقتی‌که هنوز جانشینی امام مطرح نبود و معلوم بود که آقای هاشمی قرار است رئیس‌جمهور باشند، آقای هاشمی از کسانی بود که معتقد بود می‌شود رهبری و رئیس‌جمهوری را یکی کرد.

به گزارش حکایت گیلان |محورهای گفت‌وگوی حسین ...

واکنش روزنامه هم میهن به انتقادات مجری صداوسیما؛
ما همکار شما نیستیم خانم شریفی مقدم
15 دی 1401

به گزارش حکایت گیلان | دو روز گذشته، المیرا شریفی مقدم در برنامه صبحانه ایرانی به روزنامه هم میهن انتقاد کرد که چرا هیچ اشاره ای به سردار سلیمانی در روزنامه اش نشده است. 

علی ورامینی دبیر گروه فرهنگ روزنامه هم میهن ...

در این اقتصاد ما اصولا بدهکاریم. بدهکاری‌مان هم منطقی است. خرج‌مان بیشتر از دخل‌مان است. اما امروز وقتی پای صحبت‌های رئیس کل بانک مرکزی می‌نشینیم، متوجه می‌شویم این علم اعداد می‌تواند معجزه کند و صاحب این علم می‌تواند معامله‌ای را ...

به گزارش حکایت گیلان | روزنامه هم میهن همزمان با اعلام خبر «تعطیلی گشت‌ارشاد» از سوی دادستان کل کشور، از افزایش تعداد ون‌های گشت‌ارشاد در قم خبر داده است.

به گزارش هم‌میهن، درست در اولین روزی که دادستانی کل کشور اعلام ...

روز گذشته نشست مشترک دولت و مجلس برگزار شد. تصاویری از حاشیه این نشست خبرساز شده است.

به گزارش حکایت گیلان | روز گذشته نشست مشترک دولت و مجلس برگزار شد. تصاویری از حاشیه این نشست خبرساز شده. عکس‌هایی از رئیسی ...

به گزارش حکایت گیلان | پس از انتشار اخبار نگران‌کننده‌ای درباره ناآرامی‌های مهاباد در رسانه‌های رسمی و غیررسمی، روزنامه هم‌میهن در گفتگو با جلال محمودزاده، نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی، جزئیاتی درباره اتفاقات رخ داده در مهاباد منتشر کرد.

جلال ...

واکنش مدیر مسئولان شرق و هم میهن درباره درخواست مستندات وزیر ارشاد ؛
کرباسچی: اصلا جرمی نبوده است | رحمانیان: مستندات خود من هستم
22 آبان 1401

به گزارش حکایت گیلان | به نقل از روزنامه هم میهن؛  الهه محمدی و نیلوفر حامدی روزنامه‌نگارهای بازداشتی، در رسانه‌هایی کار می‌کنند که مجوز رسمی از وزارت ارشاد دارند و طبعا انتظار می‌رفت وزیر ارشاد به‌عنوان مقام مسئولی که مسئولیت ...

به گزارش حکایت گیلان |وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برای رسیدگی به وضعیت ۲ خبرنگار روزنامه‌های هم‌میهن و شرق از مدیران مسئول آنها درخواست کردیم مستندات‌شان را در اختیار ما در وزارت‌خانه قرار دهند.

 
محمد مهدی اسماعیلی در گفت‌وگو ...

به گزارش حکایت گیلان | روزنامه هم‌میهن از بیانیه مشترک وزارت اطلاعات و سپاه انتقاد کرد و نوشت این بیانیه نشان می‌دهد، قرار نیست مشکلات کشور حل شود.

این بیانیه نشان داد که مشکلات کشور حل نخواهد شد. اول به این ...

اقدام مشترک برخی روزنامه های صبح یکشنبه؛
تیتر «روزنامه نگاری جرم نیست»+تصاویر
8 آبان 1401

به گزارش حکایت گیلان | بیشتر روزنامه های اصلاح طلب در اقدامی مشترک بیانیه انجمن صنفی روزنامه نگاران درباره بازداشت نیلوفر حامدی و الهه محمدی را در صفحه اول خود پوشش دادند. تیترهایی چون « روزنامه نگاری جرم نیست» و ...

روزنامه هم‌میهن‌ چاپ تهران با انتشار گزارشی از دستگیری دانش‌آموزان و نگهداری آنها در کانون اصلاح و تربیت انتقاد کرده است.

به گزارش حکایت گیلان | روزنامه هم‌میهن‌ چاپ تهران با انتشار گزارشی از دستگیری دانش‌آموزان و نگهداری آنها در کانون ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان