یکشنبه, 30 اردیبهشت 1403
یکشنبه, 30 اردیبهشت 1403

به گزارش حکایت گیلان | مدیر کل صمت گیلان گفت: افزایش بیش از ۹۰۰ درصدی بهای برق شرکت‌های صنعتی و کارخانه‌های استان را با چالش اساسی مواجه می‌کند.

به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای گیلان؛ تیمور پورحیدری با اشاره به افزایش ...

استاندار گیلان:
ورود چای سنواتی به بازار مصرف ممنوع است
8 اردیبهشت 1403

به گزارش حکایت گیلان | مشکلات صنعت چای با حضور استاندار گیلان ، هیئت مدیره سندیکای کارخانجات چای و چایکاران در سازمان چای کشورامروز در نشستی در لاهیجان بررسی شد.

استاندار گیلان دراین نشست ازممنوعیت واردات چای سنواتی به بازار مصرف ...

به گزارش حکایت گیلان | مهرداد لاهوتی نماینده منتخب مردم شهرستان لنگرود در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت، معضل شهرستان لنگرود را مسئله پسماند دانست و اظهار کرد: برای ساماندهی معضل پسماند ...

در گفت و گو با استاندار گیلان مطرح شد؛
خبر خوش دولت برای چایکاران
10 اسفند 1402

به گزارش حکایت گیلان | استاندار گیلان از پرداخت سهم ۳۷ میلیارد تومانی باقیمانده مطالبات چایکاران از سوی دولت خبر داد و گفت: با پرداخت این میزان مبلغ، کل سهم ۴۶۷ میلیارد تومانی مطالبات چایکاران از سوی دولت پرداخت شده ...

به گزارش حکایت گیلان | حجت‌الاسلام‌ اسماعیل صادقی نیارکی، رییس کل دادگستری گیلان ظهر امروز دستورات لازم جهت بازگشایی کارخانه فولاد خزر و بازگشت کارگران به خط تولید را صادر و اظهار کرد: حدود ۴۰۰ نفر از کارگران و متخصصین ...

حکایت گیلان | بر اساس جدیدترین قیمت تیبا صفر در بازار آزاد، قیمت تیبا صندوق دار صفر مدل SX بنزینی سال ۱۴۰۱ حوالی ۳۴۵ میلیون تومان است. همچنین قیمت تیبا هاچبک EX سال ۱۴۰۱ نیز حوالی ۳۵۰ میلیون تومان شده ...

رئیس سازمان چای کشور:
۷۴ درصد مطالبات چایکاران کشور پرداخت شد
3 دی 1402

به گزارش حکایت گیلان | رئیس سازمان چای کشور  با بیان اینکه این رقم پرداختی مجموعا سهم دولت و کارخانه هر دو را شامل می‌شود، اظهار کرد: باقیمانده مطالبات چایکاران این ۲ استان نیز به مرور پراخت خواهد شد.

به گزارش ایرنا ...

نماینده فومن در مجلس خطاب به معاون اول رئیس جمهور:
دست مافیا، دلالان و ویژه خواران برنج قطع شود
12 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان | نماینده فومن در مجلس شورای اسلامی خواستار جلوگیری از واردات برنج خارجی شد و گفت: باید دست مافیا و دلالان و ویژه‌خواران قطع شود و میدان برای جولان این افراد باز نباشد.

خلیل بهروزی فر در ...

به گزارش حکایت گیلان | دادستان عمومی و انقلاب رشت در امور حقوق عامه طی نامه‌ای به آشتیانی، مدیرعامل دخانیات ایران بر توقف فوری مزایده املاک این شرکت در رشت، تأکید کرد.

در متن نامه علی‌اصغر عسکری، معاون دادستان عمومی و ...

به گزارش حکایت گیلان | فعالیت کارخانه آسفالت اسالم واقع در مسیر کمربندی این شهر ، سالهاست به دلیل برخی

مشکلات اجتماعی به محل مناقشه در منطقه اسالم تبدیل شده است.

این کارخانه آسفالت فعالیت خود را در دهه ۸۰ همزمان با ...

 حکایت گیلان | شهریار فوتبال ایران در جدیدترین کار خیر خود کارخانه فولاد بردسیر کرمان را که در آستانه ورشکستگی و تعطیلی بود، خرید تا این کارخانه به فعالیت و حیات خود ادامه دهد.


به گزارش تازه نیوز علی دایی ...

به گزارش حکایت گیلان | کارخانه تایرسازی کیان‌تایر به دلیل خصوصی‌سازی نادرست دهه ۷۰ تعطیل شد و همه کارگران آن بیکار شدند.

 کارخانه لاستیک سازی کیان تایر که به نوعی بزرگترین تولیدکننده تایرهای معدنی و دامپتراک کشور محسوب می‌شد و تایرهای ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان