یکشنبه, 07 خرداد 1402
یکشنبه, 07 خرداد 1402
قوه قضاییه:
حال جسمی آرش صادقی مطلوب است
9 آذر 1401

به گزارش حکایت گیلان | قوه قضاییه اعلام کرد که حال جسمی «آرش صادقی» مطلوب است و علائم خاصی از بیماری ندارد.

قوه قضاییه اعلام کرد که در پی ادعای مطرح شده در خصوص وضعیت سلامتی فردی به نام آرش صادقی، ...

رنگ لب هم مانند رنگ پوست در همه انسان‌ها به‌صورت ذاتی‌ متفاوت است و می‌تواند به رنگ قرمز و صورتی، حالا کمی پررنگ‌تر یا کمرنگ‌تر، باشد. در این میان برخی بیماری‌ها و اختلال‌های داخلی می‌تواند رنگ لب را تغییر دهد.

به ...

بوی طبیعی ادرار، خفیف و غیر قابل توجه است. ولی گاهی اوقات بوی ادرار تغییر می کند و باعث نگرانی شما در مورد وجود یک مشکل می شود.

به گزارش حکایت گیلان | ادرار معمولاً بوی خفیفی دارد، اما ممکن است ...

به گزارش حکایت گیلان | داروی dostarlimab-glxy پاسخ 100 درصدی به تومور باقی‌مانده در بین بیماران مبتلا به سرطان پیشرفته رکتوم داد. نتایج این آزمایش در نشست سالانه ASCO 2022 و همین طور مجله پزشکی نیوانگلند منتشر شد.  

دکتر آندریا سرسک رئیس بخش سرطان‌های ...

به گزارش حکایت گیلان | روزنامه اینترنتی فراز نوشت: زاکانی ابتدا کاندید ریاست‌جمهوری بود که به‌عنوان کاندیدای پوششی، به نفع رئیسی کنار رفت و البته بعدها گفت که به وی قول وزرات رفاه یا بهداشت داده شده بود. اما سپس ...

یک متخصص روانشناسی گفت: افرادی که خواب ناکافی دارند به مرور با خطر ابتلا با آلزایمر مواجه می‌شوند.

به گزارش حکایت گیلان | حمید خاکباز، دکترای تخصص روانشناسی و مشاوره اظهار کرد: بیماری آلزایمر یک نوع اختلال عصبی است که باعث از دست ...

نتایج یک تحقیق جدید نشان می دهد
چاقی از ابتلا به برخی بیماری ها جلوگیری می کند!
13 بهمن 1399

دائما به ما گفته می‌شود که مصرف چربی‌های اشباع را به حداقل برسانیم اما تحقیقات جدیدی نشان دهنده‌ی آن است که خوردن غذاهای پر از چربی می‌تواند از ما در مقابل ابتلا به برخی بیماری‌ها محافظت کند.

به گزارش حکایت گیلان | به ...

حکایت‌گیلان | دفتر آیت‌الله «مصباح یزدی» رییس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی در اطلاعیه‌ای، آخرین وضعیت سلامت وی را تشریح کرد.

متن اطلاعیه به این شرح است:

دوست‌داران حضرت آیت الله مصباح یزدی حفظه الله مکرراً جویای وضعیت سلامتی ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان